Piotr Cugowski

i

Autor: AKPA

PROGRAMY

Piotr Cugowski odchodzi z The Voice Senior. Jego miejsce zajmie znana artystka

2023-08-16 9:30

The Voice Senior 2024 nadchodzi, a wraz z nim nie tylko nowi uczestnicy, ale także nowy skład trenerski. Do Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepanika dołączy znana i lubiana postać Telewizji Polskiej. To właśnie ona zastąpi Piotra Cugowskiego, który z muzycznym show związany był przez dwie edycje.

Skład trenerów The Voice Senior 5 uległ zmianie, ponieważ nie zobaczymy już Piotra Cugowskiego. Kto zajmie jego miejsce? Kto zasiądzie na fotelach w nowej odsłonie muzycznego show, który będzie miał swoją premierę już w 2024 roku? The Voice Senior to jeden z najchętniej oglądanych programów, emitowanych na antenie Telewizyjnej Dwójki. W Przesłuchaniach w Ciemno biorą udział seniorzy w wieku powyżej 60 lat, którzy swoimi występami sprawiają, że trenerzy odwracają w ich stronę swoje czerwone fotele. Następnie senior wybiera do której drużyny chce trafić i później spełnia swoje marzenia. Miejsca w finale są ograniczone i tam docierają najlepsi. Na sam koniec zwycięzca programu zdobywa tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 000 zł oraz wycieczkę o wartości 30 000 zł. Znamy nowy skład jurorów The Voice Senior 2024. To ta piosenkarka zastąpi Piotra Cugowskiego, który był trenerem w trzeciej i czwartej edycji show.

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

The Voice Senior 2024 - JURY

Kto jest jurorem, a zarazem trenerem w The Voice Senior 5? Nowa edycja, która będzie miała emisję w 2024 roku zmienia skład. Na fotelu obok Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepanika, zobaczymy także Halinę FrąckowiakTo właśnie ona zastąpi w nowej odsłonie show Piotra Cugowskiego, który był związany z formatem od dwóch wcześniejszych edycji.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy taniec Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości wzrusza do łez. Ciężko oderwać wzrok

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?