Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

THE VOICE OF POLAND

The Voice of Poland 14 - TRENERZY. Znamy skład nowej edycji

2023-10-06 9:30

The Voice of Poland powróciło na antenę TVP2, dlatego widzowie mogą oglądać nowe odcinki, a w nich nowych uczestników, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w branży muzycznej. Kto ich ocenia? Kto zasiadł w tej edycji na czerwonych fotelach? Trenerzy The Voice of Poland 14 są znani. Będziecie zaskoczeni!

The Voice of Poland to program uwielbiany przez widzów Telewizyjnej Dwójki. Przed nami kolejny, w sumie już 14 sezon muzycznego show, w którym utalentowane osoby z Polski będą walczyć o wielki finał. Widzowie cieszącego się niesłabnącą popularnością formatu od bardzo dawna wyczekiwali wieści na temat jego nowej edycji. W końcu wszystko wyszło na jaw i dowiedzieliśmy się, kto zasiądzie na czerwonych fotelach The Voice of Poland. Okazuje się, że takiej sytuacji nie było jeszcze nigdy, mimo że program jest emitowany w naszym kraju od 2011 roku! Skąd to wiemy? Tuż przed premierowymi odcinkami Alek z duetu Tomson i Baron za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się zdjęciami zza kulis jednego z realizowanych już odcinków i tym samym ujawnił nazwiska wszystkich trenerów The Voice of Poland 14. Tego nikt się nie spodziewał!

Szybkie Pytania - Lanberry

The Voice of Poland 14 - TRENERZY

Kto jest trenerem w The Voice of Poland 14? W nowej edycji na fotelach zobaczymy ponownie:

Okazuje się, że jest to pierwsza taka sytuacja w historii programu The Voice of Poland, że skład trenerski nie ulegnie zmianie w porównaniu z poprzednią edycją. Cieszycie się?

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska zachwyca w bikini. Fani nie dowierzają 'trójka dzieci i taka figura'

Trenerzy The Voice of Poland 14

i

Autor: AKPA
Sonda
Oglądasz The Voice of Poland?