Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova: wybierz swój utwór na 11 listopada!

i

Autor: Radio SuperNova Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova: wybierz swój utwór na 11 listopada!

Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova: wybierz swój utwór na 11 listopada!

2021-11-08 14:00

Wybierz utwór z okazji Święta Niepodległości, który zagramy na antenie Radia SuperNova już w czwartek, 11 listopada 2021 roku. To właśnie Wy decydujecie, jakie piosenki zagramy w ten wyjątkowy dzień dla wszystkich polaków. Zgłoś się już teraz i wygraj niezwykłe prezenty od SuperNovej.

Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova to niebywała okazja do tego, aby móc w ten wyjątkowy dla nas wszystkich dzień, zaprezentować swój utwór, który kojarzy nam się z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Ale... nie tylko. Możecie wygrać piosenki, które są dla Was bliskie i opowiadają o naszym pięknym kraju. Wystarczy, że wypełnicie formularz, a w Święto Niepodległości Kasia Żochowska, Kuba Adamiak i Kamil Kowalski zaprezentują Wasze utwory, które wybraliście. Jak dodać swoją piosenkę do naszej playlisty?

Święto Niepodległości 2021: jak dobrze znasz hymn Polski? [QUIZ]

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w jednym ze swoich największych hitów!

Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova: jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do zabawy Piosenka o Polsce w Radiu SuperNova, wystarczy że wypełnicie formularz na stronie internetowej piosenkaopolsce.radiosupernova.pl, a następnie zaczekacie na telefon od naszych prowadzących. Dzwonimy przez cały dzień w czwartek, 11 listopada 2021 roku.