Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji? Gdzie będzie teraz pracował?

i

Autor: AP PHOTO/CZAREK SOKOLOWSKI Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji? Gdzie będzie teraz pracował?

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji? Brazylijskie media nie mają żadnych wątpliwości

2021-12-25 8:27

W piątek, 24 grudnia 2021 roku, brazylijskie media podały informacje o tym, że Paulo Sousa, czyli aktualny selekcjoner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, może odejść ze swojego stanowiska, na rzecz innego klubu piłkarskiego. Po tych doniesieniach, w PZPN zawrzało. Gdzie odchodzi Paulo Sousa? Kto go zastąpi?

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji? Na to pytanie odpowiedzi szukają wszyscy fani piłki nożnej w naszym kraju. Nic w tym dziwnego, warto przypomnieć, że Paulo Sousa jest na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski od 21 stycznia 2021 roku. Zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka. Portugalczyk doprowadził drużynę z Robertem Lewandowskim na czele do baraży mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku. W piątek, 24 grudnia 2021 roku, brazylijskie media donosiły, że Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji. Czy tak faktycznie będzie?

Piotr Guma Gumulec i Marcin Śliwa w nietypowych życzeniach dla słuchaczy! Posłuchaj koniecznie

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji?

Polski Związek Piłki Nożnej ostro zareagował na doniesienia dotyczące zerwania umowy z Paulo Sousą. Jak informuje portal Sport.pl, jeżeli obecny selekcjoner zerwie umowę z PZPN, wtedy nasz związek będzie domagać się ogromnego odszkodowania, które może wynieść nawet kilka milionów złotych.

Ferie zimowe 2022: Znamy wytyczne rządu! Sprawdź, co się zmieni

Wszystko wskazuje na to, że o decyzji Paulo Sousy, jeżeli doniesienia brazylijskich mediów okażą się prawdziwe, dowiemy się w najbliższy poniedziałek, 27 grudnia 2021 roku. Co ciekawe, na giełdzie nazwisk, jest nazwisko Macieja Skorży.

Sonda
Czy Paulo Sousa powinien odejść z reprezentacji Polski?