Patrycja Markowska

i

Autor: AKPA

cudowna nowina

Patrycja Markowska przekazała radosne wieści. To już oficjalne!

2024-01-11 11:49

O rozstaniu Patrycji Markowskiej z Jackiem Kopczyńskim było dość głośno i rozpisywały się o nim niemal wszystkie media. Po bolesnym rozstaniu, piosenkarka pochwaliła się zmianami, które u niej zaszły. Fani nie oszczędzają się w gratulacjach. Kim jest nowy wybranek Markowskiej?

Patrycja Markowska była w długoletnim związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim, z którym doczekała się syna Filipa. Para po odbyciu terapii, ogłosiła swoje rozstanie w 2023 roku. Teraz, piosenkarka ogłosiła radosną nowinę, po której posypały się gratulacje.

Najgłośniejsze rozstania w 2023 roku. O tych parach mówiła cała Polska

Patrycja Markowska przekazała radosną nowinę

Wszelkie spekulacje na temat powrotu Markowskiej do Kopczyńskiego, rozwiał sam Jacek. Na jednej z imprez pojawił się w towarzystwie nowej kobiety, a więc rozstanie Patrycji Markowskiej stało się jasne. Piosenkarka mówiła wówczas, że świetnie czuje się jako singielka i bez przeszkód może skupić się na rozwoju własnego syna - Filipa.

Okazuje się, że teraz, życie Markowskiej wywróciło się do góry nogami, a wokalistka pochwaliła się nową relacją: "Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość" - wyznała w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Fani Patrycji Markowskiej nie posiadają się z radości i zarzucili swoją idolkę, lawiną gratulacji. Markowska dodała, że zamknęła już poprzedni etap w życiu i jest otwarta na rozwój swojej nowej relacji: "Zamknęłam poprzedni rozdział. Nie jest idealnie, były momenty, gdy Jacek i ja chcieliśmy pourywać sobie głowy. Ale szanuję czas przeżyty razem. Mamy wspaniałego syna, nie palimy mostów, nie niszczymy się. To dobry punkt startu dla nowej relacji. Jestem w dobrym momencie życia: przeżywam zakochanie, rodzaj euforii. Cudownie się przekonać, że jeszcze mogę to czuć" - wyjawiła Markowska. Do tej pory, nie wiadomo kim jest, nowy wybranek piosenkarki. Internauci i fani gwiazdy - muszą uzbroić się w cierpliwość.

Patrycja Markowska poszła do fryzjera. To co tam usłyszała zbiło ją z tropu

Patrycja Markowska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Jej ojciec - Grzegorz Markowski - jest znanym muzykiem i liderem zespołu "Perfect" od 1980 roku. Patrycja ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych oraz liczne współprace z szanowanymi i popularnymi muzykami. Piosenkarka zdobyła również wiele nagród, między innymi Eska Music Award w 2008 roku. Największą popularność dał jej przebój "Świat się pomylił" oraz album pt. "Mój czas". Współpracowała z takimi gwiazdami muzyki jak: Grzegorz Skawiński, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, O.S.T.R. oraz Ray Wilson.

Patrycja Markowska wie, kto pojedzie na Eurowizję? To ona ma zrobić największy szum!

Patrycja Markowska wywiad
Listen on Spreaker. Źródło: Patrycja Markowska przekazała radosne wieści. To już oficjalne!