Patrycja Markowska promuje nowy album! Na Zakończenie Dnia to singiel, którego każdy potrzebował

i

Autor: Materiały prasowe wydawnictwa AGORA Patrycja Markowska promuje nowy album! Na Zakończenie Dnia to singiel, którego każdy potrzebował

Patrycja Markowska promuje nowy album! Na Zakończenie Dnia to singiel, którego każdy potrzebował

2022-04-05 8:14

Na zakończenie dnia wierzę wciąż, że idę w dobrą stronę… – to słowa refrenu utworu Na Zakończenie Dnia, który promuje nowy album Patrycji Markowskiej, nabrały szczególnego sensu w obliczu wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Do pracy nad utworem Patrycja, zaprosiła wokalistę grupy Dziwna Wiosna – Dawida Karpiuka.

Wierząc, że muzyka w tym trudnym czasie może też służyć - Patrycja i Dawid zdecydowali się powiązanie premiery z działaniem na rzecz potrzebujących. I tak premierze klipu towarzyszy akcja SERCA DLA SERC. Jaka jest jej idea? Muzycy proszą o przekazanie pieniądze na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę  - premierowy, najmniejszy - choć wielki sercem, koncert świata. Oprócz występu Patrycja i Dawid wyślą nagranie video z imiennym podziękowaniem za wsparcie akcji do 10 wybranych osób z listy wpłacających. 

Szybkie Pytanie - B.R.O

Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca" - mówi Patrycja Markowska – Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego! Artystka przy wsparciu fundacji „SIE POMAGA” organizuje zbiórkę pieniędzy. Kwota 100 000 złotych przeznaczona zostanie w całości na zakup leków kardiologicznych dla ukraińskich szpitali. Następnie prof. Maciej Banach, wybitny polski kardiolog, który współpracuje z Narodowym Instytutem Kardiologii w Kijowie (Strazhesko Institute of Cardiology), pomoże odpowiednie leki zakupić i przetransportować je do Ukrainy.