Papiery na szczęście: premiera teledysku promującego nowy serial TVN7!

i

Autor: Materiały prasowe TVN Papiery na szczęście: premiera teledysku promującego nowy serial TVN7!

Papiery na szczęście: premiera teledysku promującego nowy serial TVN7!

2021-08-17 12:46

Swoją premierę miał teledysk do piosenki "Plan awaryjny" wykonywanej przez Lanberry, który powstał specjalnie dla nowej produkcji TVN7 - serialu Papiery na szczęście. W teledysku możemy zobaczyć Adrianę Kalską wcielającą się w rolę głównej bohaterki Marty.

Obok Ady w klipie wystąpili również znani influencerzy m.in Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska, Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i Aleksandra Szkołda. Plan awaryjny Lanberry to dynamiczny, przebojowy utwór, którego tekst jest doskonałym komentarzem do losów głównej bohaterki serialu Papiery na szczęście. Marta jest zmuszona zacząć swoje życie na nowo. Nie wie, co przyniesie jej los, ale wie, że musi to zrobić. I wprowadza w życie prawdziwy plan awaryjny. W stworzonym specjalnie na potrzeby "Papierów na szczęście" klipie zobaczymy Martę, która zostawia za sobą dotychczasowe życie i rusza przed siebie. Związek popularnych youtuberów się rozpadł! Tego NIKT się nie spodziewał

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

Papiery na szczęście to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. Premiera serialu na antenie Siódemki już w poniedziałek 6 września o godzinie 19:30.