Katarzyna Cichopek, Justyna Steczkowska, Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS, ARTUR HOJNY/SE, MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Katarzyna Cichopek, Justyna Steczkowska, Paulina Sykut-Jeżyna

One wyznaczają najnowsze trendy. Od stylizacji tych gwiazd ciężko oderwać wzrok!

2022-05-17 15:46

Nie dość, że są piękne to jeszcze potrafią stylowo się ubierać. Mowa o polskich celebrytkach ze świata mediów, muzyki i telewizji, które co chwilę wyznaczają nowe trendy w modzie. Inspiracją dla wielu kobiet jest nie tylko Katarzyna Cichopek, Justyna Steczkowska, czy też Paulina Sykut-Jeżyna, ale także inne gwiazdy. Kto należy do grona stylowych celebrytek? Przekonajcie się sami!

Znane, popularne i lubiane. Takie są właśnie gwiazdy polskiego show-biznesu, które mają na swoim koncie wiele sukcesów. Niektóre z nich są wspaniałymi aktorkami, piosenkarkami, tancerkami czy też dziennikarkami i po prostu błyszczą na czerwonych dywanach! Kamera je uwielbia, dlatego gdy występują w telewizji ciężko oderwać od nich wzrok. Jak dobrze wiemy gwiazdy uwielbiają bawić się modą i metamorfozami. Często zmieniają swój wygląd i ubierają się niczym kolorowe ptaki. Są jednak takie celebrytki, które potrafią w genialny sposób układać swoje stylizacje. Idealne dobieranie kolorów, fasonów czy też dodatków to u nich podstawa. Kto zalicza się do najlepiej ubranych gwiazd w Polsce?

Topky (Szybkie Pytania)

Gwiazdy które maja styl

Bez żadnego ale najbardziej stylową kobietą w branży show-biznesu jest dziennikarka i prezenterka telewizyjna - Paulina Sykut-Jeżyna. Nie można zapomnieć również o aktorce z serialu M jak miłość - Katarzynie Cichopek, która od pewnego czasu olśniewa widzów podczas Pytania na śniadanie. Jest również Justyna Steczkowska, która genialnie dobiera ubrania i przy tym wygląda jak kolorowy ptak! Kto jeszcze należy do grona gwiazd które mają styl? Znajdziecie je w naszej galerii poniżej. Być może któraś z pań, zainspiruje Was swoim modowym stylem.