Łobuzy

i

Autor: screen z YouTube/Łobuzy TV

Ona czuje we mnie piniądz po francusku! Łobuzy mają konkurencję?

2022-04-21 13:22

Ona czuje we mnie piniądz to ogólnopolski przebój formacji Łobuzy, który skradł serca wielu słuchaczy. Teraz artyści mogą czuć się lekko zagrożeni, ponieważ powstała francuska wersja ich singla. Jesteście ciekawi jak słynny refren brzmi w innym języku? To nowy hit internetu - przekonajcie się sami!

Ona czuje we mnie piniądz to pierwszy singiel grupy Łobuzy, która na co dzień tworzy muzykę w klimatach disco polo. Piosenka została wydana w 2015 roku i od tamtej pory cały czas robi ogromny szum w branży muzycznej. Nie dość, że kawałek stał się ogólnopolskim przebojem to w dodatku dziś notuje ponad 100 milionów odsłon na samym YouTube, a także otrzymał status złotej i diamentowej płyty. Nie można również pominąć kwestii iż numer Łobuzów jest hitem, który gości cały czas na playlistach wielu osób i z pewnością jeszcze długo tak pozostanie.

Czy wiesz, że w 2017 roku czarnogórski piosenkarz Nenad "Knez" Knezevic podjął wyzwanie i stworzył cover piosenki Ona czuje we mnie pinądz w swoim języku? Jego nagranie nosi tytuł Ona voli, a teraz okazuje się, że Łobuzy doczekali się kolejnego nagrania, jednak tym razem po francusku!

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?

Ona czuje we mnie pinądz po francusku

Łobuzy mają konkurencję? Ich największy hit Ona czuje we mnie pinądz śmiga w sieci w wersji po francusku, a internauci są zachwyceni!

- lepiej brzmi niż po polsku ?

- w waszym wykonaniu to jest cudowne

- matko, po francusku wszystko lepiej brzmi ?

- wow ? to dopiero hicior ??❤️

Takiego wyzwania podjęli się bracia z zespołu BeeMy, czyli Mattia i Elie Rosinscy, którzy właśnie z takich coverów słyną na swoim TikTokowym profilu. Był już Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku, Zenek Martyniuk i Przez twe oczy zielone, a teraz przyszła pora na ogólnopolski przebój Łobuzów! Przekonajcie się sami jak numer Ona czuje we mnie piniądz brzmi w całkiem innym wydaniu. Będziecie zachwyceni!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)