O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2022? Kiedy śpiewa Laura Bączkiewicz?

i

Autor: junioreurovision.tv O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2022? Kiedy śpiewa Laura Bączkiewicz?

O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2022? Kiedy śpiewa Laura Bączkiewicz?

2022-12-11 16:07

20. finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci już w niedzielę 11 grudnia. Wśród szesnastu delegacji różnych państw, na scenie zobaczymy także Polskę! Nasz kraj reprezentuje zaledwie 11-letnia Laura Bączkiewicz. O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2022? O której godzinie śpiewa Laura Bączkiewicz?

Godzina występu Polski na Eurowizji Junior 2022 ciekawi wiele osób. W tym roku wielkie muzyczne wydarzenie odbywa się w Erywaniu, stolicy Armenii. Wszystko za sprawą Maleny i jej piosenki Qami Qami, z którą wygrała ubiegłoroczną edycję Konkursu. Polska nie mogła przegapić następnego finału Eurowizji Junior, dlatego poprzez specjalne preselekcje w Szansie na Sukces, wybrana została reprezentantka naszego kraju. Mowa o Laurze Bączkiewicz, która w Erywaniu zaprezentuje się wszystkim z piosenkę "To The Moon", która wielu osobom zdążyła wpaść już w ucho. Już w niedzielę, 11 grudnia dowiemy się kto spośród szesnastu państw biorących udział w konkursie, zgarnie nagrodę główną Eurowizji Junior 2022. O tym, który uczestnik zwycięży, jak zawsze będą decydować głosy. O której godzinie śpiewa Polska? Laura Bączkiewicz wystąpi jako druga!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na Polskę?

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - GODZINA występu Polski

O której godzinie Polska na Eurowizji Junior 2022? O której godzinie na scenę wychodzi Laura Bączkiewicz? Godzina występu Polski jest już znana. Wiemy, że nasza reprezentantka wystąpi w Konkursie jako druga, co oznacza że możemy spodziewać się jej występu około godziny 16:15. Warto oglądać Eurowizję Junior 2022 od Samego początku, czyli od godziny 16:00 by niczego nie przegapić.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - TRANSMISJA TV i online. Gdzie i kiedy oglądać konkurs w Erywaniu?

Listen to "LAURA BĄCZKIEWICZ PRZED FINAŁEM EUROWIZJI JUNIOR (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.
Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova