Zenek Martyniuk i jego synowa

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/faustynaaj

MOCNY KOMENTARZ

Nowa synowa Zenka Martyniuka podsumowała pierwszy ślub ukochanego. Nie miała litości

2023-10-28 11:36

Jedyny syn króla disco polo ma już za sobą drugi ślub. Uroczystość odbyła się niedawno na Bali, a świeżo upieczeni małżonkowie postanowili pochwalić się zdjęciami w sieci. Pojawiło się wiele gratulacji, ale także pytanie o księdza. Nowa wybranka Daniela Martyniuka podsumowała poprzedni ślub ukochanego i nie miała litości dla jego byłej żony.

Jedyny syn Zenka Martyniuka postanowił ponownie się ustatkować i nie obeszło się bez szumu. W końcu życie prywatne Daniela od dłuższego czasu wzbudza we wszystkich sensacje. Najpierw ślub z Eweliną z którą ma córkę Laurę, potem głośny rozwód, a nawet problemy z prawem, które zakończyły się w sądzie. Po wielu sensacjach i niezbyt miłych sytuacjach, syn króla disco polo postanowił ponownie się ustatkować i zmienić swoje życie na lepsze. Nową wybranką jego serca jest Faustyna, której mężczyzna oświadczył się w sierpniu 2022 roku w Wenecji. Co ciekawe, już wtedy plotkowano o ewentualnym ślubie, jednak niedawno okazało się, że wielki dzień nadszedł dopiero w drugiej połowie października 2023 roku.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Nowa żona Daniela Martyniuka o jego byłej. MOCNY KOMENTARZ

Drugi ślub syna Zenka Martyniuka wywołał sensację. Uroczystość odbyła się na Bali, a świeżo upieczona małżonka pochwaliła się zdjęciami z ich pięknego dnia w sieci. Na fotografiach widać pannę młodą w białej sukni, na których pozuje z wystrojonym Danielem Martyniukiem. W komentarzach oprócz gratulacji można natknąć się na zdanie dotyczące księdza, które nurtowało wiele osób. Jedna z internautek stwierdziła, że syn Zenka miał kościelny ślub z Eweliną, to dlaczego i podczas drugiego ślubu również ksiądz udzielał im sakramentu. Na odpowiedź nowej żony Daniela Martyniuka nie trzeba było czekać:

- widocznie ślub z fałszu i przymusu nic nie znaczy :) - napisała Faustyna pod komentarzem na swoim Instagramie.

Po odpowiedzi nowej żony Daniela Martyniuka wywiązała się dyskusja między internautami, jednak kolejnych słów Faustyna już nie skomentowała. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zakochanych ze ślubu na Bali.

Czy rozpoznasz piosenkę disco polo po kadrze z teledysku?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku "Pięknych i młodych" pochodzi to zdjęcie?
screen z teledysku Piękni i młodzi