Sławomir Świerzyński

i

Autor: AKPA

DZIECI GWIAZD

Córka Sławomira Świerzyńskiego to też gwiazda disco polo. Poszła w ślady ojca

2023-11-06 13:50

Lider grupy Bayer Full od ponad 30 lat jest żonaty z Renatą, która jest managerem jego zespołu. Owocem tego małżeństwa jest trójka dzieci - Damian, Sebastian i Nikola. Okazuje się, że dzieci gwiazdora disco polo poszły w ślady swojego ojca i zajmują się muzyką. Największe zainteresowanie wzbudza jednak córka artysty, która wyrosła na piękną kobietę!

Sławomir Świerzyński to bezapelacyjny przedstawiciel nurtu disco polo. Artysta z wykształcenia jest technikiem instrumentów muzycznych, a w 1984 roku założył zespół Bayer Full. Jest to jedna z najstarszych i jedna z najpopularniejszych grup polskiej muzyki tanecznej, która cały czas działa aktywnie w branży. Na początku Świerzyński występował na weselach, festiwalach i różnych przeglądach muzycznych, jednak wszystko zmieniło się w 1991 roku, gdy podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy. Dwa lata później pojawiła się piosenka "Moja muzyka", która emitowana była na antenie TVP1 w programie "Muzyczna Jedynka". Do największych hitów grupy zalicza się numer "Moja mała Blondyneczko", "Wszyscy Polacy", a także "Majteczki w kropeczki". Mało kto wie, że w składzie Bayer Full występują także dzieci Sławomira Świerzyńskiego, które wspomagają go wokalem, a w roli wokalistki w chórkach występuje czasami nawet jego żona, która jest managerem zespołu.

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe

Córka Sławomira Świerzyńskiego

Owocem małżeństwa Sławomira Świerzyńskiego i jego żony są synowie Damian i Sebastian, a także najmłodsza córka Nikola. Co ciekawe, jakiś czas temu pojawiały się plotki, że córka ma nie być owocem jego małżeńskiej miłości, lecz romansu, w który artysta wdał się w latach 90. Sam zainteresowany nigdy wprost nie odniósł się do tych słów, jednak wspominał, że tamte czasy były dla niego bardzo burzliwym  i trudnym okresem, a jego żona zniosła naprawdę wiele. Warto wiedzieć, że wszystkie pociechy gwiazdora disco polo poszło w ślady ojca i dziś zajmują się muzyką. Nie dość, że wspierają wokalnie swojego tatę, to jeszcze w 2016 roku założyli zespół Baby Full, który zyskuje na popularności.

Ogromne zainteresowanie wzbudza jednak Nikola, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Najmłodsza i jedyna córka Świerzyńskiego przyszła na świat w listopadzie 1991 roku i niebawem skończy 32 lata. Artystka od od kilku lat nosi nazwisko Dutkiewicz po mężu, za którego wyszła w 2014 roku i z którym ma dwójkę dzieci. Baby full ma na swoim koncie kilka piosenek, które słuchacze coraz chętnie dodają do swojej playlisty. Zdjęcia córki Sławomira Świerzyńskiego znajdziecie w naszej galerii. Piękna z niej kobieta!

Listen on Spreaker.