Nowa Natalia Mostowiak w M jak miłość

i

Autor: AKPA, screen z IG/imdomma Nowa Natalia Mostowiak w "M jak miłość"

SERIALE

Nowa Natalia Mostowiak w "M jak miłość". Wiemy kto zastąpił Marcjannę Lelek!

2023-11-29 11:25

Producenci "M jak miłość" podjęli ważną decyzję o zmianie obsady, a widzowie są w szoku! Do rodzinnego domu do Grabiny, ma powrócić Natalia Mostowiak, która ostatnimi czasy przebywała w Australii. Przez lata w adoptowaną córkę Hanki i Marka wcielała się Marcjanna Lelek, jednak w najnowszych odcinkach zobaczymy całkiem nową aktorkę. Kto będzie "nową Natalią Mostowiak"?

Kim jest nowa Natalia Mostowiak z "M jak miłość"? Takie pytanie z pewnością zadadzą sobie widzowie i fani serialu, którzy trafią na premierowy odcinek z nową aktorką. "M jak miłość" to polska telenowela obyczajowa, która emitowana jest od listopada 2000 roku na antenie TVP2 i opowiada historię wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Jedną z bardzo dobrze znanych postaci jest Natalia Mostowiak, czyli adoptowana córka głównych bohaterów Hanki i Marka, w których przez lata wcielali się Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski. Od początku serialu w Natalię wcielała się Marcjanna Lelek, która zniknęła z produkcji w 2020 roku. Adoptowana córka Mostowiaków po rozstaniu z mężem wyjechała do Australii, jednak w najnowszym odcinku zadzwoni do męża Uli, Bartka i będą rozmawiać o rozwodzie. Jak się jednak okazuje, widzowie lada moment zobaczą nową Natalię. Kto zastąpi Marcjannę Lelek? To 23 latka z Garwolina, która dopiero stawia pierwsze kroki w zawodzie.

Morawiecki lepszym premierem niż Tusk?! Polacy nie mają złudzeń #EwelinaPyta

Nowa Natalia Mostowiak w "M jak miłość"

Do obsady "M jak miłość" dołączy nowa aktorka, która zastąpi Marcjannę Lelek. W nową Natalię Mostowiak wcieli się Dominika Suchecka, którą widzowie TVP2 po raz pierwszy usłyszą w telenoweli w 1758 odcinku, który został wyemitowany we wtorek 14 listopada, natomiast w całej okazałości zobaczyli ją w 1762 odcinku, którego premiera miała miejsce 28 listopada. Kim jest Dominika Suchecka, czyli nowa Natalia Mostowiak? To początkująca aktorka, która ma dopiero 23 lata. Pochodzi z Garwolina pod Warszawą i studiuje na Wydziale Aktorskim w łódzkiej szkole filmowej. Dominika Suchecka ma na swoim koncie występ w krótkometrażowym filmie "Paczka", "Jeszcze raz", a także w spektaklu "Keinmal". Zdjęcia nowej Natalii Mostowiak znajdziecie poniżej.

Sonda
Cieszysz się że w "M jak miłość" będzie nowa Natalia?