Aleksander Milwiw-Baron

i

Autor: AKPA

SZOK

Niewiarygodne co zrobił Baron na środku sklepu. Tego NIKT się po nim nie spodziewał

2023-10-03 14:51

Aleksander Milwiw-Baron wie, że aby być szczęśliwym trzeba podchodzić do życia na luzie. Właśnie w taki sposób rozbawił wszystkich wychodząc na środek popularnego sklepu. Tego z pewnością nikt się nie spodziewał, jednak każdy takiego posunięcia w dzisiejszych czasach bardzo potrzebował. Sprawdź o co chodzi.

Tego pana nie da się nie lubić! Mowa o Baronie, który od lat jest członkiem popularnego zespołu Afromental i od 2004 roku gra tam na gitarze. To jednak nie koniec jego zawodowych osiągnięć. Wiele osób jeszcze bardziej pokochało go za rolę trenera w muzycznych programach Telewizji Polskiej. Mowa o The Voice of Poland i The Voice Kids, w których zasiada na czerwonym fotelu razem ze swoim dobrym kolegą Tomaszem Lachem, znanym wszystkim jako Tomson. Panowie brali również udział w programie TVP2 Bitwa na głosy w 2012 roku, a od niedawna można oglądać ich także w nowym formacie "Rytmy Dwójki", który prowadzi Izabella Krzan i obecna ukochana Barona - Sandra Kubicka. Gitarzysta słynie nie tylko z przebojowości i z uśmiechu, ale przede wszystkim z dobrego podejścia do ludzi, co można zauważyć w programach The Voice. To co niedawno zrobił na środku sklepu zaskoczyło wszystkich bardzo pozytywnie. Tak trzeba żyć!

Emeryci nie mają złudzeń - PiS wygra wybory! Za to kochają Jarosława Kaczyńskiego #EwelinaPyta

Baron zagrał w sklepie na "dziwnym" instrumencie

Baron wie, jak zrobić dzień swoim fanom i tym razem poprawił im humor razem z Tomkiem Torresem, perkusistą z zespołu Afromental. Panowie wyszli na środek sklepu, usiedli na krzesłach i zagrali na mało znanym instrumencie, który w rzeczywistości nazywa się "handpand". Okazuje się, że jest  to stalowy instrument perkusyjny, który wydaje dźwięki gdy uderza się w niego nawet delikatnie dłonią. Nie dość, że Baron tym nagraniem w popularnym markecie poprawił wszystkim humor, to jeszcze ukoił ich zmysły!

Sonda
Kogo lubisz bardziej - Tomsona czy Barona?