Nie żyje Michał Bezczel Banaszek. Raper zmarł w wieku 37 lat

i

Autor: Screen z profilu Instagram https://www.instagram.com/bezczel_2dhd/?hl=pl Nie żyje Michał Bezczel Banaszek. Raper zmarł w wieku 37 lat

Nie żyje Michał Bezczel Banaszek. Raper zmarł w wieku 37 lat

2021-09-21 21:51

Nie żyje raper Michał Bezczel Banaszek. Członek białostockiego zespołu hip-hopowego Fabuła. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Peja, KObra, Ten Typ Mes, Ero, Paluch czy Kean. W 2013 roku przeszedł operację wszczepienia implantu słuchu.

Nie żyje Michał Bezczel Banaszek. Raper zmarł w wieku 37 lat. O śmierci znanego rapera poinformował Paweł Kafar Grabeus z grupy muzycznej Dixon37 na Instagramie we wtorek, 21 września 2021 roku. Artysta napisał: Rip Bezczi...Brak jakichkolwiek kurwa słów. Do zobaczenia Wariacie :( Pod postem w serwisie społecznościowym wypowiedział się również Peja: Szok, smutek :(, oraz fani Bezczela. Śmierć rapera potwierdziła również wytwórnia Step Records.

Odeszli nagle. Tak wyglądają groby aktorów i muzyków. (Nie)zapomniani

Bezczel zadebiutował w 2005 roku na nielegalu WJDN Introdykcja. Zwrotka znalazła się w utworze tytułowanym gdzie rapował u boku Ciry. Rok później we wrześniu ukazał się kolejny nielegal Duet, nagrany we współpracy z WJDN-em. W 2007 roku muzyk dołączył do białostockiego zespołu Fabuła. Dwa lata później nakładem wytwórni muzycznej Step Records ukazał się pierwszy album formacji Dzieła sztuki. Po wielu próbach w 2012 roku Bezczel rozpoczął pracę nad debiutanckim albumem solowym A.D.H.D. Debiut rapera dotarł do 6. miejsca polskiej listy przebojów. Gościnnie na krążku wystąpili: Ero, Pyskaty, Paluch oraz WSRH.

Raper po debiutanckim albumie wydał sześć lat później wydał longplay 0,7 na dwóch. Złotą płytę otrzymał za krążek A.D.H.D, która do sprzedaży trafiła 22 marca 2013 roku. Ostatni album który, który zamyka dyskografię Bezczela to 8 bila z 2018 roku. Artysta miał żonę Sylwię i syna Oskara.