Nie uwierzysz co Grzegorz Krychowiak wystawił na aukcję WOŚP 2023. Cena szokuje!

i

Autor: AKPA Nie uwierzysz co Grzegorz Krychowiak wystawił na aukcję WOŚP 2023. Cena szokuje!

Nie uwierzysz co Grzegorz Krychowiak wystawił na aukcję WOŚP 2023. Cena szokuje!

2023-01-24 9:53

Grzegorz Krychowiak dołączył do gwiazd, które wystawiają spotkania i cenne przedmioty na licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piłkarz zdecydował się podarować na aukcję coś, na czym ma totalnego bzika. Cena jego licytacji zwala z nóg i to dosłownie!

Licytacje gwiazd na WOŚP 2023 cieszą się ogromną popularnością. Nie dość, że propozycje artystów i sportowców są niecodzienne, to jeszcze niosą obustronną pomoc. Pieniądze z aukcji przekazywane są na szczytny cel fundacji Jurka Owsiaka, która w tym roku za zebrane środki zamierza kupić sprzęt, który posłuży każdej osobie, dokładnie do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Jedną z gwiazd, która wzięła udział w niesieniu pomocy dla WOŚP jest Grzegorz Krychowiak. Środkowy pomocnik z reprezentacji Polski i saudyjskiego klubu Al-Shabab, zdecydował się przekazać na licytację 31. finału coś, na czym ma totalnego bzika. Cena aukcji jest zaskakująca!

ZOBACZ TAKŻE: Samochody gwiazd - takimi furami jeździ Lewandowski, Doda, Kwiatkowski i nie tylko!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Grzegorz Krychowiak dla WOŚP 2023

Nie od dziś wiadomo, że Grzegorz Krychowiak przywiązuje ogromną uwagę do swojego wyglądu. Jego stylizacje są głośno komentowane w mediach i mimo iż jest sportowcem, wiele osób uważa go za prawdziwego eleganta. Piłkarz zdecydował się wesprzeć WOŚP 2023 i wystawił na aukcję Allegro spotkanie z wygraną osobą, ale także usługa szycia garnituru na miarę od firmy Balamonte. Cena licytacji już dawno przekroczyła 19 000 zł i coś czujemy, że urośnie jeszcze bardziej. Chcielibyście spotkać się z Krychowiakiem i uszyć sobie garnitur w guście piłkarza? Aukcja Grzegorza Krychowiaka kończy się 31 stycznia 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcje gwiazd. Cena rakiety Igi Świątek zwala z nóg!

Sonda
Wesprzesz WOŚP podczas 31. Finału?