Hubert Urbański

i

Autor: akpa

CIEKAWOSTKI

Nie uwierzycie jakie drugie imię nosi Hubert Urbański. Otrzymał je po dziadku Bułgarze

2023-12-06 11:03

Prawdziwa i niezastąpiona twarz "Milionerów" to oczywiście Hubert Urbański. Choć wszyscy znają dziennikarza właśnie z tego imienia i nazwiska, to okazuje się, że posiada on także drugie imię. Jest bardzo oryginalne, nietypowe i zostało nadane mu po dziadku z Bułgarii. To dopiero ciekawostka!

Hubert Urbański to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Twarz telewizji TVN i oczywiście programu Milionerzy, który prowadzi od samego początku, czyli od 1999 roku z przerwami w emisjach. Przed nami kolejna edycja programu, która zagości na antenie i co ciekawe będzie w niej kilka zmian. Od poniedziałku 4 września wystartowały nowe odcinki teleturnieju, a w nich niespodzianki! Pierwszą zmianą jest to, że w odcinkach specjalnych do wygrania będą aż 2 miliony złotych! Edycja specjalna "Milionerów" będzie składać się z dziewięciu odcinków, a w ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji. W ostatnim, dziewiątym a zarazem finałowym odcinku programu, uczestnicy którzy w odcinkach eliminacyjnych wygrali najwięcej, będę mogli stanąć do walki właśnie o 2 miliony złotych. Jednak czy wiedziałeś, że Hubert Urbański ma także drugie imię? To może Cię zaskoczyć, jak większość pytań z Milionerów!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Drugie imię Huberta Urbańskiego

Jak ma na drugie imię Hubert Urbański? Będziecie w szoku! Prowadzący kultowy program "Milionerzy" jest synem Jerzego Urbańskiego i Ałły Lekarskiej, pochodzącej z Bułgarii. Dziennikarz w młodości uczęszczał do warszawskiego liceum, a po jego ukończeniu przez rok studiował filologię indyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Później podjął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, jednak przerwał je w 1994 roku. Ale przejdźmy do jego drugiego imienia. Okazuje się, że Hubert Urbański otrzymał drugie imię po dziadku Bułgarze, które brzmi Kirił. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Urbański już tak nie wygląda. Dziennikarz przeszedł spektakularną metamorfozę!

Sonda
Masz drugie imię?