Viki Gabor z mamą

i

Autor: screen z YouTube/Bądźmy Razem. TVP Viki Gabor z mamą

Nie milkną echa po występie Viki Gabor i jej mamy. Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

2022-06-27 8:50

Takiego występu nikt się nie spodziewał, dlatego cały czas jest o nim bardzo głośno! Viki Gabor wystąpiła na scenie razem ze swoją mamą Eweliną, podczas tegorocznego festiwalu Romane Dyvesa. Artystki pojawiły się na scenie śpiewając jeden z największych hitów 14-latki, czyli piosenkę Ramię w ramię. Obok ich wykonania nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami!

Viki Gabor jest jedną z popularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w naszym kraju. Jej kariera idzie jak burza, dlatego nic dziwnego, że cały czas jest na językach wielu osób. Teraz jest oczywiście podobnie, a to wszystko za sprawą jej występu ze zwyciężczynią Eurowizji Junior 2021 - Maleną z Armenii, którą wiele osób nazywa sobowtóem Viki. Artystki wystąpiły 24 czerwca w Rzeszowiena koncercie Europejski Stadion Kultury, wykonując na żywo utwór Girls Need Love. To jednak nie koniec! Viki Gabor zaskoczyła wszystkich po raz kolejny, a wszystko przez publiczny występ ze swoją mamą Eweliną. Jak można było się spodziewać, mama i córka dały czadu do tego stopnia, że internauci non stop wspominają ich występ na festiwalu Romane Dyvesa i wspólne wykonanie hitu Ramię w Ramię.

Sara James z ogromnym wyróżnieniem. Jej zdjęcie pojawiło się na ulicach w USA!

- Byłem bardzo zaskoczony, że Viki z mamą zaśpiewały akurat RwR. Wyszło to naprawdę dobrze! Viki była wyraźnie dumna, że jest na scenie z mamą. Mama jak siostra.?

- Viki Gabor to dziewczyna która nie wstydzi się swojego pochodzenia. Jesteśmy z ciebie dumni, jesteś jedna z nas. Kochamy Cię i kibicujemy w dalszej karierze.

- Wykonanie tej piosenki w nowym duecie wyszło wspaniale, mama przesympatyczna.

- Viki wyglada identycznie jak Dua lipa! Uwielbiam jak jej mama ma taki cygański sound! Super

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Kim jest mama Viki Gabor?

Po występie Viki Gabor i jej mamy Eweliny, wiele osób zastanawia się kim ona właściwie jest i co robi. Pani Ewelina jest pochodzenia romskiego i swego czasu grała w folkowym zespole. Choć zakończyła swoją karierę i wspiera córkę podczas jej występów oraz innych ważnych wydarzeń w jej życiu, to zdarza jej się pojawić czasami na scenie. Poniżej możecie zobaczyć występ Viki Gabor i jej mamy Eweliny. Wiadomo po kim, Viki Gabor odziedziczyła taki talent!

Sonda
Viki Gabor z mamą na scenie - jak podobał Ci się występ?
Listen to "Samochody bez kierowców to nie przyszłość, to teraźniejszość" on Spreaker.