Juli Chan

i

Autor: materiały prasowe Juli Chan

Była w The Voice Kids, a teraz prezentuje nowość. Not A Crime od Juli Chan zaskakuje!

2022-06-24 15:14

Była w The Voice Kids, a teraz szaleje w branży muzycznej. Juli Chan, bo o niej mowa to młoda wokalistka, która w ostatnim czasie zaskakuje! Teraz prezentuje wszystkim swoją muzyczną nowość, która uważana jest za jej międzynarodowy debiut. Sprawdźcie szczegóły!

Pamiętacie Julię Chmielarską z The Voice Kids 2? To właśnie ona figuruje w branży muzycznej jako Juli Chan. W piątkowe popołudnie 24 czerwca 2022 roku, 18-letnia artystka rozpoczęła nowy rozdział w karierze. Wszystko przez premierę singla Not A Crime, który uważany jest za międzynarodowy debiut młodej artystki. To wyjątkowy singiel, typowy signature sound od Juli Chan, stworzony we współpracy ze szwedzkimi kompozytorami. Letni chill brzmienia miesza się tu z uczuciem miłego, choć pełnego wątpliwości zakochania. Piosenka utrzymana w nowoczesnym stylu soft international POP - opowiada o rozterkach dziewczyny, która zastanawia się nad kolejnym ‚ruchem’ w swoim związku z chłopakiem.

Piosence towarzyszy również teledysk, który inspirowany jest kultową "Nieśmiertelną Grą" w szachy, rozegraną w 1851 roku w Londynie. Partia jest pełna brawurowych poświęceń figur i naprawdę sporo się dzieje. Poniżej możecie posłuchać muzycznej nowości od Juli Chan.