Doda - Szybkie Pytania

i

Autor: AKPA, Radio SuperNova Doda - Szybkie Pytania

Doda i 12. kroków do miłości to dla niej za dużo? Królowa nie lubi randek! [WIDEO]

2022-08-08 11:34

Doda w ostatnim czasie mknie przez show-biznes, niczym burza. Nie dość, że wydaje znakomite nowości, to jeszcze wielkimi krokami zbliża się premiera jej programu "Doda. 12 kroków do miłości". Jak czuła się na planie? Co było dla niej najtrudniejsze? Królowa polskiej sceny muzycznej nie znosi randkować! Sprawdźcie szczegóły.

Doda jest niezwykłe utalentowaną i charyzmatyczną wokalistką, która od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Koncertuje, wydaje nowości i cały czas zachwyca swoją wysportowaną sylwetką. W maju gwiazda obchodziła huczne 20-lecie swojej kariery, a niedawno wszyscy dowiedzieli się o jej własnym reality-show. Mowa o programie Doda. 12 kroków do miłości, który już 3 września zadebiutuje na antenie Polsatu. To uczuciowy eksperyment podzielony na odcinki, w którym Doda będzie szukać prawdziwej miłości. Czy spośród kandydatów znajdzie tego jedynego?

Która polska wokalistka mogłaby być Twoją dziewczyną?

Pytanie 1 z 9
Widzisz piękną kobietę na ulicy. Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę?

Doda - 12. kroków do miłości to dla niej za dużo! [SZYBKIE PYTANIA]

Doda będzie szukać miłości, a kandydaci z którymi spotkała się w programie, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. Czy któryś skradł jej serce? Tego dowiemy się niebawem! Jednak jako ciekawostkę możemy Wam zdradzić, że artystka nie lubi randek, a program był dla niej wielkim wyzwaniem! Skąd to wiemy? Doda gościła w studiu i została bohaterką naszego programu Szybkie Pytania! Przy pomocy czerwonego guzika, wylosowała numerki, pod którymi kryły się przeróżne pytania od prowadzącego - Pawła Wiszniewskiego.

Doda w Szybkich Pytaniach, zdradziła między innymi:

  • dlaczego 12. kroków do miłości to dla niej zdecydowanie za dużo?
  • w jakiej sytuacji robi się czerwona?
  • na co marnuje najwięcej czasu?
  • co chciałaby umieć, a nigdy się tego nie nauczyła?
  • jak całuje Saful?
  • ile miała lat, gdy pierwszy raz się całowała?
  • co zrobiłaby, gdyby była niewidzialna?

Oprócz tego dowiecie się wielu innych ciekawostek, a jak usłyszycie o najdroższej rzeczy w jej garderobie i cenie - będziecie w szoku! Szybkie Pytania z Dodą, znajdziecie poniżej, a także na naszym YouTube. Miłego oglądania!

Szybkie pytania - Doda