Nick Sinckler

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI

Nick Sinckler - z mężem, utwory, wiek, partner, koncerty, Instagram. Kim jest?

2023-10-27 18:41

Kim jest Nick Sinckler? Takich informacji poszukuje w sieci coraz więcej osób. To utalentowany artysta pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, który od lat mieszka w Polsce. Właśnie w naszym kraju robi karierę medialną i co ciekawe, rozpoznaje go coraz więcej osób. Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Zastanawiacie się kim jest Nick Sinckler? Dobrze trafiliście, ponieważ w jednym miejscu zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje, które często są wyszukiwane na jego temat w sieci. Nick Sinckler od late mieszka w Polsce i jest bardzo utalentowanym artystą pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Widzowie mogą kojarzyć go z wielu telewizyjnych koncertów takich jak na przykład Top of the Top Sopot Festival. Artysta był jurorem w dwóch edycjach programu Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now", a od września 2023 roku będziemy mogli oglądać jego zmagania w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na co dzień reprezentuje styl r&b, a na swoim koncie ma coraz więcej sukcesów. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Nick Sinckler - wiek, wzrost

Ile lat ma Nick Sinckler? Artysta ze Stanów Zjednoczonych, urodził się 25 lipca 1980 roku dokładnie w Nowym Jorku. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 skończył 43 lata. Internautów ciekawi także to ile wzrostu ma Nick Sinckler. Mężczyzna mieszkający w Polsce od 2007 roku jest wysoki, jednak nie znamy jego dokładnych wymiarów.

Nick Sinckler - partner, mąż

Nick Sinckler choć jest osobą publiczną, otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej. W 2017 roku poślubił Michała Kubasiewicza, który wcześniej był jego menedżerem.

Nick Sinckler - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nick Sinckler został uczestnikiem jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Zmagania artysty będziemy mogli śledzić co piątek od 1 września na antenie Polsatu. Start o godzinie 20:05.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w jesiennej edycji?

Nick Sinckler - Instagram

Nick Sinckler jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 27 tysięcy osób! W kolorowej aplikacji znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. 

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...