Twoja twarz brzmi znajomo

i

Autor: AKPA

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesień 2024. Kto oceni uczestników nowej edycji?

2024-07-10 10:43

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" dostarcza widzom niesamowitej rozrywki. Wiadome już jest, że w kolejnej, jesiennej edycji show nie zobaczymy na fotelu jurorskim Roberta Janowskiego. Jego miejsce ma zająć Justyna Steczkowska, co jest sporym transferem z TVP do Polsatu. To nie koniec zmian!

Nowe jury w "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto oceni uczestników jesiennej edycji? Muzyczne show gości na antenie telewizji Polsat od 2014 roku i cieszy się ogromną oglądalnością wśród widzów. Od początku na fotelu jurorskim zasiada Małgorzata Walewska. Najdłuższy staż w programie miał też Maciej Dowbor, który bez żadnej przerwy pełnił rolę prowadzącego show. W ostatniej, jubileuszowej edycji uczestników oceniali jurorzy w składzie Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Piotr Gąsowski, natomiast prowadzącymi byli Maciej Dowbor i Maciej Rock. Niedawno stało się jasne, że Janowski nie powróci w 21. sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także nie zobaczymy już Dowbora, który pożegnał się z pracą w Polsacie. Kto zastąpi ich miejsce? Nowi jurorzy są już znani!

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato został na jeden dzień kobietą i... OGOLIŁ NOGI. Teraz stwierdził jakie to było trudne!

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Twoja twarz brzmi znajomo jesień 2024 - jurorzy

Przypomnijmy, że poprzednią jubileuszową edycję wygrał Filip Lato. Przed nami kolejna, w sumie już 21. odsłona show w której nastąpi wiele zmian. Póki co nie wiemy, kto ma partnerować Maciejowi Rockowi, ale znany jest skład jurorski. Jesienią 2024 uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" ocenią:

  • Małgorzata Walewska
  • Justyna Steczkowska
  • Stefano Terrazzino
  • Piotr Gąsowski

Jesteście zaskoczeni? Wiemy również, że Macieja Dowbora zastąpi w nowej edycji nie mężczyzna, lecz kobieta i będzie to Agnieszka Hyży.