Natalia Nykiel z niespodzianką dla Radia SuperNova. O co chodzi? Kiedy premiera?

i

Autor: Jakub Adamiak Natalia Nykiel z niespodzianką dla Radia SuperNova. O co chodzi? Kiedy premiera?

Natalia Nykiel z niespodzianką dla słuchaczy Radia SuperNova. O co chodzi? Kiedy premiera?

2021-08-26 14:04

Natalia Nykiel postanowiła zrobić razem z Radiem SuperNova niespodziankę dla wszystkich słuchaczy. Już niebawem będziecie mogli zaprosić swoich znajomych, przygotować przekąski, gazowane napoje i rozsiąść się wygodnie w fotelu i posłuchać dobrej muzyki. O co chodzi? Kiedy premiera niespodzianki w SuperNovej od Natalii Nykiel? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

Natalia Nykiel z niespodzianką dla Radia SuperNova. To będzie niesamowite wydarzenie, na które czekają wszyscy fani Natalii Nykiel i nie tylko. W naszym specjalnie wybudowanym studiu pełnym kamer, świateł i kilkudziesięciu osób pracujących przy produkcji, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Jesienią 2021 roku pojawi się nowy cykl na naszej stronie internetowej, YouTube, TikToku, Instagramie i antenie. Jesteście ciekawi, jak wyglądały próby z naszego specjalnego studia? Zobaczycie to w materiale wideo poniżej.

Bartas Szymoniak robi beatbox do hitu Jeden Osiem L [WYWIAD]

Natalia Nykiel z niespodzianką dla słuchaczy Radia SuperNova

SuperNova Live: o co chodzi?

SuperNova Live to wyjątkowy cykl koncertów połączonych razem z wywiadami. W naszym multimedialnym studiu będziemy gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które aktualnie są na topie. Pierwszą gwiazdą, która pojawi się na deskach sceny SuperNova Live będzie Natalia Nykiel.

SuperNova Live: kiedy premiera?

Premiera pierwszego koncertu, na którym pojawi się Natalia Nykiel już jesienią 2021 roku.