Natalia Lesz wystąpi w warszawskiej Kuźni Kulturalnej

i

Autor: materiały prasowe

KONCERT

Natalia Lesz wystąpi w warszawskiej Kuźni Kulturalnej. "Osiecka - itp. itd..." już 28 listopada

2023-11-06 15:55

Dawno jej tu nie było na rynku koncertowym, ale Natalia Lesz nie zapomniała o muzyce. Odeszła ciut na bok, jedynie na chwilę, aby pielęgnować to, co najważniejsze. Zmysłowy głos, ciepła intymna wręcz muzyka – to jej znak rozpoznawczy. Już 28 listopada w warszawskiej Kuźni Kulturalnej odbędzie się koncert artystki, a szczegóły a ten temat znajdziecie poniżej.

Już 28.11.2023 wraz z zespołem będziemy mogli usłyszeć aktorkę i wokalistkę - Natalię Lesz podczas koncertu "Osiecka - itp. itd..." w Kuźni Kulturalnej gdzie zaprezentuje utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej w zupełnie nowych aranżacjach. Podczas koncertu usłyszymy także utwory autorskie m.in. "Wiosną", "Historia z Happy Endem", czy najnowszy singiel "Wierszem lubimy przeklinać", co przełoży się na wyjątkowy wieczór ze wspaniałą muzyką i niebanalnymi tekstami. Bilety na wydarzenie rozpoczynające się o godzinie 20:30, dostępne są na stronie: www.kuzniakulturalna.pl i można zakupić je w dwóch układach - miejsca w układzie teatralnym oraz miejsca przy stolikach. Cena to 100 zł za osobę (bilet normalny).

Natalia Lesz powraca po latach!

Natalia Lesz - kim jest?

Natalia Lesz jest absolwentką wydziału aktorskiego Tisch School Of The Arts na Uniwersytecie Nowojorskim oraz Łódzkiej Akademii Muzycznej na wydziale wokalno-aktorskim. Laureatka wielu nagród muzycznych, w tym Superjedynkę za fonograficzny debiut, nagrodę dziennikarzy na Festiwalu TOPtrendy i nominację do Fryderyka za fonograficzny debiut roku. Występowała jako suport m.in.: przed Celine Dion, Patrycią Kass czy Miką. Wzięła udział w 8. edycji "Taniec z gwiazdami". Jest finalistką 18 Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. Jej piosenka „Gdybyśmy” promowała film pt. ”Gierek”. Wraz z Michałem Rusinkiem i Urszulą Borkowską stworzyła płytę dla dzieci „Piosenki Domowe”, której premiera odbyła się w maju tego roku, a na podstawie płyty powstał spektakl muzyczny w reżyserii Magdaleny Małeckiej - Wippich.

Jako aktorka ma na swoim koncie role w wielu filmach i serialach m.in. "Przyjaciółki", "Korona Królów", "Na dobre i na złe", "Rodzinka.pl"...Zagrała też główną rolę w krótkometrażowym filmie fabularnym „Test” w reż. Teresy Czepiec, który zdobył m.in. Srebrną Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Meksyku, nagrodę dla najlepszego filmu zagranicznego na Festiwalu Filmowym na Florydzie oraz nagrodę w konkursie „First Shot” na Festiwalu Filmowym „Suspense Film Festival” w Kołobrzegu.

Sonda
Lubisz twórczość Natalii Lesz?