Największy hit KIZO prawie nie powstał! Raper zdradza szczegóły numeru Disney

i

Autor: Kadr z filmu Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny) z kanału YouTube Kizo MyToSukces Największy hit KIZO prawie nie powstał! Raper zdradza szczegóły numeru Disney

Największy hit KIZO prawie nie powstał! Raper zdradza szczegóły numeru Disney

2021-11-09 14:51

Kizo stał się ogromnie popularny dzięki utworowi Disney, który bije rekordy wyświetleń w serwisie YouTube. Raper zdradził w trakcie ostatniej rozmowy z Żurnalistą, że jego największy hit prawie nie powstał. Początki było bardzo trudne. O co chodzi?

Utwór Disney, który nagrał Kizo to jeden z największych hitów 2021 roku. Piosenka na portalu YouTube ma już ponad 60 milionów wyświetleń i pół miliona łapek w górę. Internauci są zachwyceni, a komentarze mówią same za siebie. Raper osiągnął ten sukces w niecałe cztery miesiące od momentu opublikowania klipu. Kizo lubi gościć w rodzimych mediach i z chęcią udziela wywiadów. Ostatnio pojawił się u Żurnalisty. W trakcie rozmowy przyznał, że nie spodziewał się tak dużego sukcesu, a sam utwór miał w ogóle nie powstać.

Julia Wieniawa powiesiła się... na palmie. Internauci: CO ZA CIAŁO!

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!

Kizo nie wydałby utworu Disney?

W podcaście Kizo opowiedział w jaki powstał utwór Disney. Okazuje się, że napisanie tekstu zajęło raperowi miesiąc. Artysta czekał na dobry moment. Wracał do bitu, który bardzo mu się spodobał, ale nie miał żadnego natchnienia na napisanie tekstu. W pewnym momencie wrócił do domu i spędził weekend aby stworzyć Disneya od A do Z.

Sara James nie będzie sama na Eurowizji Junior 2021. Wystąpi z nią gwiazda uwielbianego show!

Raper zdradził także u Żurnalisty, że gdy nagrał piosenkę Disney, to od razu poczuł, że to będzie hit. Później stał się z tego utworu viral w serwisie TikTok, a także na YouTube.