Największe hity Bajmu do samochodu! Przy tym numerach nie zaśniesz za kółkiem

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Największe hity Bajmu do samochodu! Przy tym numerach nie zaśniesz za kółkiem

Największe hity Bajmu do samochodu! Przy tych numerach nie zaśniesz za kółkiem

2021-09-02 12:25

Beata i zespół Bajm od kilkunastu lat tworzą utwory, które idealnie nadają się do samochodu. Wielokrotnie robimy głośniej, gdy tylko pojawia się nasza ulubiona piosenka Bajmu w radiu. Stworzyliśmy wyjątkową playlistę z idealnymi hitami Beaty i Bajmu do samochodu! Koniecznie sprawdźcie.

Beata i zespół Bajm na swoim koncie mają kilkadziesiąt fantastycznych hitów, które stawały się ponadczasowymi numerami. Znają je wszystkie pokolenia i świetnie bawią się nie tylko na domówkach czy imprezach okolicznościowych, ale również nucimy sobie je pod nosem w samochodzie. W dalekie trasy do auta w szczególności polecamy hity Bajmu i Beaty z naszej galerii, którą znajdziecie poniżej.

Sezon na grzyby 2021: Które grzyby trujące są podobne do jadalnych?

Beata z Bajmu zatrzymana przez policję

Do zdarzenia z udziałem wokalistki zespołu Bajm doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Artystka prowadziła samochód marki BMW. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa. Według nieoficjalnych informacji, na które powołuje się Polsat News, 61-letnia wokalistka Beata K. jechała od krawężnika do krawężnika zygzakiem. Jeden z kierowców, który to zauważył powiadomił policję i zablokował jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Słuchaj Beata Kozidrak o książce Beata. Gorąca krew