Ralph Kaminski, Michał Szpak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Najpierw Ralph Kaminski, teraz Michał Szpak. Artysta pokazał się w "sukni ślubnej"

2023-07-19 13:42

Gdy Ralph Kaminski wyszedł na scenę w sukni ślubnej zrobiło się naprawdę głośno. Teraz za "pannę młodą" wcielił się Michał Szpak i właśnie w takiej stylizacji pozował na ulicach Warszawy. Biała suknia z wieloma odsłoniętymi elementami zaskoczyła internautów.

Pamiętacie Ralpha Kaminskiego w sukni ślubnej? Artysta przebrany za "pannę młodą" pojawił się na gali rozdania Fryderyków 2023, a internet w szybkim tempie obiegły jego zdjęcia. Jak się później okazało, Ralph Kaminski promował w ten sposób teledysk do piosenki "Pies", a za rzucającą się w oczy charakteryzacje, mocno mu się oberwało. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki, jednak mimo ogromnej fali hejtu, znaleźli się też tacy, co wsparli artystę miłymi słowami. Teraz w "pannę młodą" wcielił się Michał Szpak, który uznawany jest w Polsce za barwną i charyzmatyczną postać. Jak dobrze wiemy, artysta nie boi się pokazywać w kreacjach, które bywają wyzywające i często zrywa z tradycyjnym podziałem ubrań na męskie i kobiece.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Michał Szpak w sukni ślubnej

Michał Szpak zaskoczył wszystkich najnowszym wideo, które pojawiło się na jego Instagramie. Widać na nim artystę, który w niecodziennej sukni ślubnej paraduje ulicami Warszawy. Oczywiście nie chodzi tu o ślub, a o sesję zdjęciową do popularnego magazynu. Ubranie przypominające suknię ślubną składało się z kilku elementów. Długi tren, spódnica sięgająca do kolan i dodatkowe obręcze. Góra była bardziej odkryta, ponieważ odsłaniała ciało artysty, a jedyne co było zakryte to dekolt i mostek. Całość białej stylizacji dopełniały białe botki na obcasie.

Poniżej możecie zobaczyć jak Michał Szpak prezentował się w białej kreacji na ulicach Warszawy. Wiedzieliście, że jest kuzynem Ralpha Kaminskiego?

Sonda
Słuchacie twórczości Michała Szpaka?