Michał Szpak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Michał Szpak z ogonem syreny! Odważna stylizacja zachwyciła fanów

2023-06-12 15:33

Kolorowy ptak - tak Michał Szpak przedstawił się podczas jednego ze swoich pierwszych występów na wielkiej scenie. Określenie to znakomicie pasuje do artystycznej duszy wokalisty, który uwielbia uzewnętrzniać to, co siedzi w jego wnętrzu za pomocą zaskakujących stylizacji. Tak było i tym razem! Artysta założył ogon syreny i zapozował na plaży.

Michał Szpak, to artysta, który przyzwyczaił już fanów do swoich oryginalnych i odważnych looków. Wokalista chętnie pozuje w zaskakujących strojach, które od razu przykuwają uwagę. Niestety, początkowe eksperymenty modowe nie każdemu przypadły do gustu. Długie, bujne włosy, pomalowane paznokcie oraz mnóstwo biżuterii na szyi i dłoniach sprawiły, że Maja Sablewska rzuciła w stronę Michała niewybredny komentarz i poprosiła go, aby zdjął błyskotki, które mogą odwracać uwagę podczas jego występu. Choć między gwiazdami doszło do pojednania, to podobne słowa i opinie padały w stronę artysty jeszcze wielokrotnie, od różnych osób. Na szczęście wiele osób przyzwyczaiło się już do tego, że Michał Szpak w odważnych stylizacjach czuje się jak ryba w wodzie. I to dosłownie!

Wiktoria Gąsiewska w skąpym bikini chwali się wakacjami. Fani zbierają szczęki z podłogi!

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1

Michał Szpak - odważna stylizacja

Artysta znany jest ze swojego zamiłowania do mody i zaskakujących kreacji, które wzbudzają wiele kontrowersji. Tym razem znów nie zawiódł swoich fanów. Michał Szpak jako syrena na plaży to coś, czego chyba mało kto się spodziewał. Na zdjęciu widać wokalistę, który leży na złocistym piasku z ogonem. Fioletowo-czarne łuski idealnie współgrają z bujnymi włosami artysty. W tle widać przepiękne niebo oraz letni zachód słońca, które dodają fotografii niezwykłej magii. Fani są zachwyceni tym, jak prezentuje się Michał i porównują go nawet do Rusałki!

Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w Opolu. Fani są dla niego bezwzględni

Źródło: Michał Szpak z ogonem syreny! Odważna stylizacja zachwyciła fanów