Najfajniejszy Zwierzak - Konkurs

i

Autor: Radio SuperNova Najfajniejszy Zwierzak - Konkurs

Najfajniejszy Zwierzak w Polsce to... Zgłoś swojego pupila i zgarnij atrakcyjne nagrody [KONKURS]

2023-03-06 13:49

Zwierzaki to nie tylko słodziaki do przytulania, ale także prawdziwi przyjaciele! Jeśli jesteś właścicielem psa, kota, żółwia, myszoskoczka albo kameleona i uważasz, że jest najfajniejszy zwierzak w Polsce - zgłoś go do naszego konkursu. Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Sprawdź szczegóły.

Mówi się, że najlepszy przyjaciel człowieka to pies i jest w tym dużo prawdy! Jednak naszym kochanym kompanem może być też kot, królik, żółw, myszoskoczek i nie tylko. Jeśli jesteś właścicielem słodkiego pupila i kochasz go nad życie, mamy dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Od poniedziałku 20.02.2023 roku poszukujemy najfajniejszego zwierzaka w Polsce, dlatego już teraz wyślij swoje zgłoszenie na stronie najfajniejszyzwierzak.radiosupernova.pl. W specjalnym formularzu wyślij zdjęcie swojego pupila i napisz dlaczego to Twój zwierzak jest tym jedynym i najfajniejszym zwierzakiem w Polsce. Na właściciela zwierzaka, który skradnie nasze serce czeka nagroda główna - BON o wartości 500 zł, portret pupila i karma dla schroniska, które sam wybierzesz.

To jednak nie koniec! Dodatkowo wśród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 29 laureatów, z którymi skontaktujemy się w czasie audycji. Może to właśnie Ty opowiesz o swoim zwierzaku na naszej antenie i zgarniesz ekstra voucher o wartości 150 zł.

***

Regulamin konkursu Najfajniejszy Zwierzak dostępny jest TUTAJ.

Konkurs trwa od 20.02.2023 do 10.03.2023 roku.

Sonda
Masz psa lub kota?
Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3
Listen to "Wybieramy pupila dla siebie i swojej rodziny" on Spreaker.