Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA, Instagram/juliawieniawa Julia Wieniawa

Na widok Julii Wieniawy opada szczęka! Tak dała czadu na swoim koncercie

2023-03-09 13:08

Julia Wieniawa to artystka wielu talentów. Nie tylko perfekcyjnie odgrywa swoje role, ale także tańczy i koncertuje ze swoimi muzycznymi nowościami. Teraz zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją, a na jej widok szczęka opada i to dosłownie! Ciężko oderwać od niej wzrok!

Julia Wieniawa niewątpliwie jest jedną z najpiękniejszych artystek młodego pokolenia. Jej naturalność, która w polskim show-biznesie jest coraz mniej popularna przemawia do wszystkich, a zgrabną sylwetką zachwyca się każdy! Mimo choroby jaką jest Hashimoto, Julia Wieniawa dba o swoje ciało, zdrowo się odżywiając i trenując. Je zaledwie trzy posiłki przez 8 godzin, a przez 16 godzin trzyma post. Dodatkowo na imprezach wybiera wodę zamiast alkoholu i zrezygnowała całkowicie z glutenu i słodyczy. Gdy widzimy ją na filmowych premierach lub na Instagramie, często zachwyca swoimi stylizacjami. Teraz było podobnie, jednak nie na ściance, a na jej własnym koncercie, gdzie dała czadu!

ZOBACZ TAKŻE: Doda opowiedziała jak powstała piosenka Dżaga. Nagranie o ex chłopaku hitem internetu!

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Julia Wieniawa zachwyca urodą

Julia Wieniawa to artystka wielu talentów, która może pochwalić się też smykałką do muzyki. Swój pierwszy singiel "Co mi jest" wydała w 2015 roku, a potem poszło już tylko z górki. Jej największe hity to kawałki takie jak: Oddycham, Zabierz tę miłość - w duecie z Maciejem Musiałowskim, Rozkosz, Nie mów, Milczysz. W związku z prężnie rozwijającą karierą muzyczną, Julia Wieniawa  co jakiś czas koncertuje po Polsce i zachwyca swoich słuchaczy. Po ostatnim koncercie pochwaliła się swoją stylizacją od której ciężko oderwać wzrok! Fani piosenkarki są zachwyceni jej ostatnim występem i komplementują ją pod najnowszym zdjęciem:

- Rakieta!

- Pierwszy raz byłem na Twoim koncercie i bardzo pozytywny odbiór! Tancerki świetnie dopełniały całość. Brawa dla Was 

- Artyzm biję od Ciebie

- Fantastyczna

Julia Wieniawa na swoim ostatnim koncercie wystąpiła w srebrno-czarnym kombinezonie, który miał wiele wycięć. Dodatkiem była jej fryzura - włosy związane w kucyka, a także srebrne dodatki w kształcie perełek przyklejonych do włosów. Nie można również zapomnieć o makijażu, który podkreślał jej urodę. Poniżej możecie zobaczyć, jak Julia Wieniawa błyszczała na swoim koncercie. Wyglądała jak milion dolarów!

Sonda
Uważasz, że Julia Wieniawa dobrze śpiewa?