Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA, Instagram/madzia_pim Magdalena Narożna

Magdalena Narożna kipi szczęściem i pozuje z bukietem róż. Ma dla wszystkich ważną wiadomość

2023-03-08 9:50

8 marca w Dzień Kobiet Magdalena Narożna zapozowała z bukietem kwiatów, który dostała od ukochanego. Wokalistka Pięknych i Młodych nie dość, że przekazała życzenia wszystkim paniom to jeszcze pokazała, że kipi niesamowitym szczęściem. W związku z tym Magdalena przekazała wszystkim ważną wiadomość!

Magdalena Narożna to niesamowicie popularna wokalistka z branży disco polo. Kobieta jest główną założycielką i wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Od lat koncertuje, występuje na wielkich imprezach i nagrywa kawałki, które w mgnieniu oka stają się hitami. Niestety jej życie prywatne wiele razy było na świeczniku, a o skandalach z jej byłym mężem Dawidem Narożnym mocno się rozpisywały. Teraz kobieta odcięła się od przeszłości i tworzy szczęśliwą relację z nowym partnerem. Jest nim Krzysztof Byniak, który na każdym kroku wspiera swoją ukochaną. 8 marca z okazji Dnia Kobiet, Magdalena Narożna dostała od niego wielki bukiet z czerwonych róż, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. To jednak nie koniec! Piosenkarka jest niesamowicie szczęśliwa i ogłosiła to światu.

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Magdalena Narożna kipi szczęściem

Magdalena Narożna ogłosiła światu radosną nowinę! Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, ujawniła wszystkim że jest niesamowicie szczęśliwa. Niestety powodu nie podała, argumentując że póki co zatrzyma to dla siebie, jednak poprosiła by uwierzyć, że ma się z czego cieszyć. Fani artystki zaczęli snuć domysły, że jest w ciąży lub, że zmieniła nazwisko. Jeszcze inni myślą, że jest to efekt jej zgrabnej sylwetki, ponieważ w ostatnim czasie Magdalena Narożna bardzo schudła. A Wy jak myślicie? Szykuje się kolejna muzyczna petarda zespołu Piękni i Młodzi, czy też artystka ma dla nas radosną nowinę związaną z życiem prywatnym?

ZOBACZ TAKŻE: Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!