NA DARMO  najnowsza propozycja od Julii Wieniawy

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS NA DARMO najnowsza propozycja od Julii Wieniawy MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS

NA DARMO najnowsza propozycja od Julii Wieniawy

2021-08-02 14:14

Julia Wieniawa powraca z muzyczną nowością. “Na darmo” to pierwsza zapowiedź debiutanckiej płyty artystki. Taneczny utwór ilustruje magiczny teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego, nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru.

NA DARMO najnowsza propozycja od Julii Wieniawy Julia Wieniawa to młoda, bardzo popularna aktorka i wokalistka. Na swoim koncie ma kilka singli - taneczne Na zawsze, Oddycham, Nie muszę, przejmujące SMRC oraz przepiękny duet z Maciejem Musiałowskim w utworze Zabierz tę miłość (11 mln odtworzeń w serwisie You Tube). Od 2017 roku Julia związana jest kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax. Teraz przyszedł czas na pierwszą zapowiedź jej debiutanckiego albumu, czyli utwór Na darmo. Za tekst utworu odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, a muzyka powstała we współpracy Arka, Macieja Sawocha i Kuby Karasia.

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

NA DARMO najnowsza propozycja od Julii Wieniawy

Utwór Na darmo jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać. Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment - trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć :) W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat - my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje. Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać!

Nie uwierzycie, kto jest fanem Roksany Węgiel. Ta reakcja to dowód!

Premierze singla towarzyszy magiczny teledysk, który powstał w pięknej przestrzeni warszawskiego Teatru Sabat. Julia odgrywa w nim rolę asystentki iluzjonisty, który prezentuje na scenie magiczne sztuczki. Wszystkie sytuacje sfilmowane zostały w trzech wersjach czasowych - latach 20-tych, 80-tych oraz współczesnych. Na widowni siedzą bawiący się goście, pośród których można zauważyć Arka Kłusowskiego, Maffashion czy Jessice Mercedes.

NA DARMO najnowsza propozycja od Julii Wieniawy

Miłosz Sakowski (reżyser) To, co mnie inspirowało przy tworzeniu scenariusza do „Na darmo” to fakt, że tym utworem - choć atrakcyjnym wizualnie i bogatym w formie - możemy powiedzieć także o czymś ważnym dla nas - o naszym tu i teraz. Opowiadanie w sposób lekki, poprzez popkulturę o kwestiach istotnych społecznie - to coś, co bardzo sobie cenię i bardzo doceniam artystów, którzy są gotowi tak wykorzystywać swoją siłę i zasięgi. Dlatego bardzo cieszę się ze współpracy z Julią i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów.