Mrozu po roku z nowym utworem! Czy piosenka będzie hitem?

i

Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Mrozu po roku z nowym utworem! Czy piosenka będzie hitem?

Mrozu po roku z nowym utworem! Czy piosenka będzie hitem?

2021-05-26 14:02

Mrozu po ponad rocznej przerwie wydawniczej prezentuje nowy utwór. W swoim najnowszym singlu Złoto Mrozu wraca do pierwszej połowy lat 90., czasu beztroski, swobody i przyjemnej ekscytacji związanej z tym, co przyniesie przyszłość.

Do singla powstał klip, który idealnie koresponduje z niesamowitą energią Złota. Kumple z osiedla, długie popołudnia spędzone na podwórku i jeszcze dłuższe spojrzenia rzucane w stronę koleżanek ze szkolnej ławki. Reżyserką teledysku jest Zuzanna Plisz, która wcześniej zrealizowała obsypany nagrodami klip do utworu Duch Mroza (14 nominacji na festiwalach, w tym m.in. CAMERIMAGE International Festival, Berlin Music Video Awards, Fryderyki 2018 oraz 6 nagród m.in. na La Guarimba IFF, Evolution Mallorca IFF czy Austin Music Video Festival). Operator to Kacper Fertacz, który ma na koncie zdjęcia do m.in. Ostatniej rodziny czy serialu Król.

Sanah: "Nie jestem znakomitą tekściarką". Zuza Jurczak w szczerej rozmowie [WYWIAD]

Te hity rozgrzeją Was w maju!

W swoim najnowszym singlu Złoto Mrozu wraca do pierwszej połowy lat 90., czasu beztroski, swobody i przyjemnej ekscytacji związanej z tym, co przyniesie przyszłość. Artysta tak opowiada o utworze.

Piosenka narodziła się po dotarciu trzech kumpli do górskiej chaty z zapierającym dech widokiem na Jezioro Czorsztyńskie. Ze sobą zabraliśmy gitary, sprzęt studyjny i rowery. Muzyka do piosenki Złoto to efekt pierwszej nocy w głuszy, która wyzwoliła niesamowitą radość z grania i zapomnienie o trudnej sytuacji, która nas muzyków obecnie dotknęła