Morze na L istnieje? Takie pytanie padło w Poranku SuperNovej!

i

Autor: DOMIN SE/SUPER EXPRESS Morze na L istnieje? Takie pytanie padło w Poranku SuperNovej!

Morze na L istnieje? Takie pytanie padło w Poranku SuperNovej!

2022-04-01 13:00

Państwa, Miasta to codzienna zabawa w poranku Radia Supernova. Od poniedziałku do piątku około godziny 7:20 Kuba Adamiak i Paweł Bogaj wręczają Prezent Marzeń osobie, która zdobędzie największą ilość punktów. W piątek, 1 kwietnia 2022 roku, padło pytanie o morze na literę L. Okazuje się, że takie... istnieje!

Państwa, Miasta w Radiu SuperNova to wyjątkowa zabawa, dzięki której można wrócić do szkolnych czasów. W piątek, 1 kwietnia 2022 roku, w Poranku Radia SuperNova, Kuba Adamiak I Paweł Bogaj gościli na antenie Elizę i Kasię. Elizie komputer wylosował literę U. Bez żadnych problemów, nasza słuchaczka poradziła sobie między innymi z takimi kategoriami jak: roślina, samochód,jezioro czy rzeka. Zdobyła aż dziewięć punktów, co jest rekordem w zabawia Państwa Miasta w Radiu SuperNova. Na wymienienie odpowiedzi zgodnie z regulaminem wszyscy mają 20 sekund.

Lanberry zaskakuje nowym singlem Niewygodnie, który odkrywa jej nieznaną dotąd stronę

Masters (Szybkie Pytania)

Państwa, Miasta - Morze na L

Drugą słuchaczką byłą Kasia, której podpowiadała przyjaciółka z pracy. Dziewczyny miały małe problemy z podaniem czynności czy owocu na L. Jednak zawiesiły się w momencie, kiedy padło pytanie o morze. Okazuje się, że morzem na L jest między innymi Labradorskie. Kuba Adamiak z porannego programu Radia SuperNova zażartował nawet na antenie, że w tym morzu pływają tylko i wyłącznie Labradory.

Witalij i Wołodymyr Kliczko. Bohaterowie wojenni w Ukrainie. Kim są? [PODCAST]

Przygotowaliśmy dla Was z tej okazji specjalny quiz geograficzny. Sprawdźcie się w nim już teraz tylko na radiosupernova.pl.

QUIZ Geograficzny Radia SuperNova - komplet punktów zdobędą tylko specjaliści!

Pytanie 1 z 8
W jakim województwie leżą Warmątowice Sienkiewiczowskie