Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA, tiktok/@milosz_muziol

SOBOWTÓR

Młodsza wersja Zenka Martyniuka wymiata na TikToku. To jego zaginiony syn?

2023-09-05 8:12

Zenek Martyniuk to osobowość, której nie da się podrobić. Ten charakterystyczny głos i wygląd... a jednak! Okazuje się, że słynny gwiazdor disco polo, który ma miliony na koncie, ma swojego kolejnego sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak jego zaginiony syn!

Kim jest Zenek Martyniuk, wie chyba każdy. To niekwestionowany król disco polo, który dzięki swoim piosenkom zdobył rzeszę fanów. Bez jego kawałków nie odbywają się wesela, a on sam zapraszany jest na najważniejsze telewizyjne imprezy. Wybranką jego serca, od wielu wielu lat jest Danuta Martyniuk z którą powiedzieli sobie przed ołtarzem sakramentalne tak, dokładnie 4 lutego 1989 roku. Choć w mediach wielokrotnie pojawiały się plotki na temat rozpadu ich małżeństwa, to wokalista wszystkiemu zaprzeczył i cały czas wiedzie sobie szczęśliwe życie u boku swojej żony. Owocem ich miłości jest syn Daniel, który przyszedł na świat 1 sierpnia 1989 roku i w ostatnich latach narobił rodzicom sporo kłopotów. Mimo pozbawienia prawa jazdy siadł za kółko, znieważył sędzie, a nawet mówiło się głośno o jego problemach w małżeństwie.

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

Sobowtór Zenka Martyniuka

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że na TikToku pojawił się sobowtór Zenka Martyniuka, który jest uderzająco podobny do piosenkarza. Niejaki "Lisik", podchodzi do tematu żartobliwie i wielokrotnie sam nazywa się "zaginionym synem" artysty, co widać na jego zabawnych filmikach. To jednak nie koniec. Czujni internauci wychwycili kolejnego sobowtóra Zenka Martyniuka, którym jest Miłosz Muzioł. Na jego koncie przedstawiane są krótkie historyjki, w których autor zmienia głos na bardziej mroczny i przerażający, a później gromadzi przy tym miliony odsłon! Kilku internautów zdążyło zauważyć, że tiktoker jest uderzająco podobny do Zenka Martyniuka:

- Zenek Martyniuk to ty?

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Tiktoker w zabawny sposób nagrał swoją reakcję, która zebrała już blisko 100 tysięcy polubień i prawie 2 miliony odsłon! Na nagraniu widać jak mężczyzna wciela się w Zenka Martyniuka naśladując jego głos i ruchy. Zobaczcie sami - podobieństwo jest uderzające!

ZOBACZ TAKŻE: Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Król disco polo nie będzie miał na co narzekać

Listen on Spreaker.