Miły Pan - Jeden taniec jedna noc

i

Autor: screen z Instagram/@najmilszypan Miły Pan - Jeden taniec jedna noc

MiłyPan zapowiada muzyczną nowość! Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc TYLKO U NAS

2022-04-27 16:38

MiłyPan nie zwalnia tempa i zapowiada muzyczną nowość! Mowa o kawałku "Jeden taniec jedna noc", który stworzył ze swoimi przyjaciółmi z branży, a dokładnie z Defisem oraz Paulą i Angeliką z zespołu Topky. Cała czwórka pojawi się w Radiu SuperNova i umili słuchaczom czwartkowy poranek. Sprawdźcie szczegóły - tego nie można przegapić!

To dzieje się naprawdę! MiłyPan połączył siły z Defisem i dziewczynami z grupy Topky, a efektem tego jest muzyczna nowość zatytułowana Jeden taniec jedna noc. Prapremiera piosenki, która ma szansę stać się hitem wiosny 2022, odbędzie się już w czwartek 28 maja na antenie Radia SuperNova. Tuż o poranku o godzinie 8:00 przywita Was nasz dziennikarz Kuba Adamiak, który porozmawia z wokalistami na temat muzycznej nowości. MiłyPan, Defis i Topky zdradzą naszym słuchaczom wiele tajemnic i co najważniejsze zaprezentują swój najświeższy kawałek w stylu lat 80-tych.

Nie możecie tego przegapić! Poniżej możecie obejrzeć krótkie wideo, w którym MiłyPan zaprasza wszystkich czytelników i słuchaczy Radia SuperNova na prapremierę numeru Jeden taniec jedna noc. Będzie się działo!

[TYLKO U NAS] Miły Pan zaprasza na premierę "Jeden taniec jedna noc"