Miły Pan, Defis i Topky

i

Autor: screen z Instagram/@topky_official, defisoficjalny

Miły Pan, Defis i Topky zapowiadają nową piosenkę. Ta czwórka może namieszać w branży disco polo!

2022-04-20 13:57

Miły Pan, Defis, a także Paula i Angelika z zespołu Topky zaskoczyli swoich fanów! Mowa o muzycznej niespodziance, która zbliża się wielkimi krokami. Co to będzie? Artyści przygotowują coś tanecznego i niesamowicie rytmicznego, a internauci porównują ich do grupy Abba. Szykuje się nowy hit na wiosnę 2022? Sprawdźcie szczegóły.

Miły Pan i Defis jakiś czas temu przenieśli swoich odbiorców do innego świata. To wszystko dzięki piosence "Musisz się starać", która nawiązuje klimatem do disco z lat 80-tych i wygenerowała do tej pory ponad 47 milionów odsłon na samym YouTube. Artyści zostali nazwani nawet polskim Modern Talking, a o ich sukcesie było naprawdę głośno. Następnie postanowili zaskoczyć wszystkich kolejną muzyczną nowością, a także współpracą. W kawałku "Jeszcze raz", słychać nie tylko ich ale także Bogdana Borowskiego, który dał czadu również w teledysku, który notuje ponad 39 milionów wyświetleń. Po tej owocnej kooperacji nabrali jeszcze większego wiatru w żagle i zapowiedzieli kolejną muzyczną nowość w tym stylu! Co ciekawe, na pokładzie oprócz Miłego Pana i Defisa, znajdują się jeszcze dziewczyny z zespołu Topky - Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska. Co to będzie?

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

Miły Pan, Defis i Topky niczym zespół Abba

To dzieje się naprawdę! Miły Pan, Defis oraz Topky połączyli siły i ogłosili światu radosną nowinę. Wielkimi krokami zbliża się premiera ich najnowszego kawałka, który nosi tytuł "Jeden taniec jedna noc". Nowość nawiązuje stylistyką do znanego na całym świecie zespołu ABBA. Skąd te podejrzenia? Już wyjaśniamy! Po zmieszczonych zapowiedziach artystów w ich social mediach wiele na to wskazuje. Błyszczące stylizacje, spodnie ala dzwony, koszule z szerokimi, falbaniastymi rękawami, a także fryzura Defisa, która nie pozostawia złudzeń. Czy najnowsza piosenka Miłego Pana, Defisa, a także dziewczyn z zespołu Topky namiesza w branży muzycznej? Wiele na to wskazuje! Premiera najnowszej piosenki "Jeden taniec, jedna noc" już w czwartek 28 kwietnia. My nie możemy doczekać się efektu końcowego, a Wy?

W galerii poniżej możecie zobaczyć jak artyści przygotowywali się do nowej roli w klipie "Jeden taniec jedna noc". Te ujęcia robią wrażenie i mówią jasno - będzie się działo! Szykuje się hit na wiosnę 2022?

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!