Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski został ojcem. Jego szóste dziecko ma nietypowe imię!

2023-05-17 8:54

Wspaniała wiadomość obiegła media we wtorkowy wieczór. Na świat przyszedł owoc miłości Michała Wiśniewskiego i jego piątej żony Poli. Małżeństwo podzieliło się z fanami na Instagramie informacją o narodzinach syna, a także o imieniu jakie mu wybrali. Okazuje się, że jest ono bardzo nietypowe, a przy tym oryginalne!

Michał Wiśniewski został ojcem i powitał na świecie swoje szóste dziecko. Nic dziwnego, że dziś mówi o tym cały świat - życie uczuciowe artysty od zawsze było na świeczniku. Artysta w swoim "dorobku" ma aż 5 żon. Pierwszą była Magda Famme, drugą Mandaryna, trzecią Anna Świątczak, a czwartą Dominika Tajner. Piątą żoną lidera zespołu Ich Troje od 2020 roku jest Pola Wiśniewska z którą ma dwóch synów - Falco Amadeusa i noworodka, który przyszedł na świat 16 maja 2023 roku. Okazuje się, że szóste dziecko Michała Wiśniewskiego ma bardzo nietypowe imię. Przypomnijmy, że artysta doczekał się już: Xaviera Michała, Fabienne Marty, Etiennette Anny, Vivienne Vienny oraz Falco Amadeusa.

ZOBACZ TAKŻE: To imię było zakazane. Dziś bije rekordy popularności i nosi je tysiące kobiet w Polsce!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski został ojcem

We wtorkowy wieczór 16 maja 2023 roku na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawił się radosny post. Wokalista zespołu Ich Troje ogłosił, że na świecie pojawił się jego syn. Okazuje się, że szóste dziecko Michała Wiśniewskiego ma bardzo nietypowe imię:

- Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie, synku! - czytamy pod postem pary na Instagramie.

Noël Cloé Wiśniewski jest drugim synem Michała Wiśniewskiego i jego obecnej żony Poli. W sumie jest to szóste dziecko 50-letniego lidera Ich Troje i szóste dziecko Poli. Przypomnijmy, że 37-letnia ukochana piosenkarza ma już pełnoletnią córkę, a pozostałe dzieci mają 15, 11 i 9 lat. Nie można zapomnieć też o Falco, który ma ponad rok i oczywiście o nowonarodzonym synu - Noël Cloé Wiśniewskim. Świeżo upieczonym rodzicom, składamy serdeczne gratulacje!

Michał Wiśniewski z żoną Polą

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski z żoną Polą
Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?