Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak

GWIAZDY

Michał Szpak - wiek, Eurowizja, utwory, partnerka, krótkie włosy, Instagram

2024-03-19 15:41

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który obdarzony jest nie tylko talentem wokalnym, ale także niesamowitą charyzmą. Co trzeba o nim wiedzieć? Ile ma lat? Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Poznajcie go bliżej!

Spis treści

  1. Michał Szpak - wiek, wzrost
  2. Michał Szpak - rodzina
  3. Michał Szpak - dziewczyna
  4. Michał Szpak - Eurowizja
  5. Michał Szpak - Instagram

Kim jest Michał Szpak? Tego artysty nie sposób nie znać, jednak wielu internautów poszukuje w sieci informacji na jego temat takich jak: wiek, wzrost, dziewczyna lub Instagram. Michał Szpak to barwna postać, która od dawna zajmuje wysoką pozycję jeśli chodzi o branżę muzyczną. Często można oglądać go w telewizji, gdzie bierze udział w koncertach i sprawia, że publiczność rozpływa się nad jego wokalem. Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się od programu X Factor, w którym wziął udział w 2011 roku - podobnie jak Cleo. Michał Szpak zmiażdżył konkurencję i doszedł do finału zajmując drugie miejsce. Na podium stanął wtedy Gienek Loska, który zmarł 9 września 2020 roku na Białorusi. Po programie kariera Michała Szpaka rozwinęła się w błyskawicznym tempie, a dookoła niego zgromadziło się tysiące fanów!

Michał Szpak spełnił marzenie chorej dziewczynki. Jego gest wzrusza do łez

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak - wiek, wzrost

Ile lat ma Michał Szpak? Artysta urodził się 26 listopada 1990 roku, a więc oznacza to że ma 33 lata. Internauci pytają także ile wzrostu ma Michał Szpak? To żadna tajemnica! Mężczyzna mierzy około 175 cm wzrostu.

Michał Szpak - rodzina

Michał Szpak pochodzi z miasta Jasło na Podkarpaciu. Jego rodzice to Grażyna (1965-2015) i Andrzej Szpakowie. Co ciekawe, jego ojciec śpiewał w chórze, a matka śpiewała oraz grała na gitarze. Zastanawiacie się czy Michał Szpak ma rodzeństwo? Odpowiedź jest twierdząca. Artysta ma troje rodzeństwa - starszego brata Damiana, który jest ratownikiem medycznym, starszą siostrę Marlenę, która jest śpiewaczką operową oraz młodszą siostrę Ewę.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak ma swojego sobowtóra. Fani 'jest identyczny'

Michał Szpak - dziewczyna

Czy Michał Szpak ma dziewczynę? Życie uczuciowe artysty wzbudza ciekawość w wielu osobach, jednak potrafi on sprawnie rozdzielać życie zawodowe od prywatnego. Niestety nie wiemy czy serce Michała Szpaka jest zajęte.

Michał Szpak - Eurowizja

Michał Szpak reprezentował Polskę na Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Artysta wystąpił na scenie z utworem Color of Your Life i zachwycił wiele osób, dlatego nic dziwnego że przeszedł do finału Konkursu. Ostatecznie zajął w nim ósme miejsce po zdobyciu 229 punktów, w tym 7 punktów od jurorów (25. miejsce) i 222 punkty od widzów (3. miejsce).

Michał Szpak - Instagram

Michał Szpak jest aktywny na Instagramie, gdzie publikuje nie tylko zdjęcia, ale także relacje. Znajdziecie go tam bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalny nick, który brzmi @michal_szpakofficial.

Listen on Spreaker.