Michał Szczygieł z podbniebnym koncercie. Można odlecieć!

i

Autor: Dagmara Szewczuk / Universal Music Polska Michał Szczygieł z podbniebnym koncercie. Można odlecieć!

Michał Szczygieł z podbniebnym koncercie. Można odlecieć!

2022-04-19 10:42

Artysta prezentuje podniebne Sky Session nagrane wyłącznie przy użyciu smartfona! W tle zachwycająca panorama Warszawy, uchwycona na 190 metrze stołecznego skyscrapera.

Wyjątkowa live sesja składa się z trzech części. W nowej, koncertowej aranżacji usłyszeliśmy już nostalgiczny Jakby coś teraz pora na hitowy singiel Spontan, a za tydzień swoją premierę będzie miał To będzie dobry dzień. Wszystkie utwory pochodzą z debiutanckiego albumu Michała Szczygła zatytułowanego Tak jak chcę. Pomysł na sesję w takiej formule zrodził się w głowie Michała podczas nagrywania klipu do utworu Spontan: - Już na planie klipu marzyliśmy, aby zarejestrować sesję live w spektakularnej lokalizacji, możliwie wysoko, najlepiej z głową w chmurach – wspomina Michał Szczygieł.

Córka B.R.O rozbiła bank! Zosia zaśpiewała hit od sanah

Zdjęcia do Sky Session zostały zrealizowane 21 lutego 2022 r. w Skyfall Warsaw – na 46 piętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie. Twórcom zależało, by uchwycić miasto w różnych świetlnych sekwencjach. Każdy utwór został zarejestrowany w innej porze dnia, od świtu do nocy, co było dużym reżyserskim wyzwaniem. W zrealizowaniu tego zadania pomógł smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra, który pełnił na planie rolę głównej kamery.

Smolasty uzależniony od... Ten szczegół zdradził tylko u nas!

Michał Szczygieł to jeden z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego domeną jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r utwór Spontan, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany Tak jak chcę.

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O