Michał Szczygieł robi wypad za miasto? Nowy singiel podbije serca fanów?

i

Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Michał Szczygieł robi wypad za miasto? Nowy singiel podbije serca fanów?

Michał Szczygieł robi wypad za miasto. Nowy singiel podbije serca fanów?

2021-06-17 7:37

Noga na gaz to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album Tak jak chcę, którego premiera już w piątek, 18 czerwca 2021 roku. Czy nowy singiel artysty podbije serca jego fanów?

Jest upalny letni dzień, żar leje się z nieba, zegar odlicza kolejne minuty do 17:00 a Wy nie macie pomysłu, jak spędzić popołudnie? Mamy dla Was prostą i przyjemną propozycję. Wychodzicie z pracy, wyłączacie telefon, wskakujecie do auta i razem z bliską osobą jedziecie przed siebie. Jest jeden warunek. Aby poczuć 100% satysfakcji z nieplanowanej podróży, w Waszych głośnikach musi pojawić się najnowszy singiel Michała Szczygła zatytułowany Noga na gaz. Gwarantujemy, że przy tej piosence będzie to niezapomniany wypad! Tytułu nie należy traktować w pełni dosłownie – kawałek spodoba się także niezmotoryzowanym oraz wielbicielom innych środków transportu: pociągów, rowerów, tramwajów, żaglówek oraz deskorolek. Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie Tak jak chcę, który swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek. Tego samego dnia światło dzienne ujrzy również teledysk do Nogi na gaz.

Największe piłkarskie hity wszechczasów!