Michał Szczygieł

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Poland Michał Szczygieł

Michał Szczygieł powraca z muzyczną nowością! Adrenalina to relaks, zabawa i poczucie wolności

2022-07-20 10:02

Michał Szczygieł zdążył przyzwyczaić nas do podkręcania letnich playlist, dlatego zrobił to ponownie. W środę 20 lipca na antenie Radia SuperNova miała miejsce premiera jego najnowszego singla "Adrenalina", która swoimi brzmieniami idealnie pasuje do gorących wakacji. Już od pierwszych sekund zostaje w głowie i uwierzcie - ciężko ją wyrzucić z pamięci!

Michał Szczygieł to jeden z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego domeną jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem Nic tu po mnie, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 utwór Spontan, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany Tak jak chcę. Teraz artysta prezentuje nowość!

Wakacyjny SuperHIT odc III

Michał Szczygieł - Adrenalina

Michał Szczygieł zdążył przyzwyczaić nas do podkręcania letnich playlist, dlatego zrobił to ponownie. Pierwszy od roku nowy singiel artysty Adrenalina, to kwintesencja tego co kochamy o tej porze roku – relaks, zabawa i poczucie wolności. Możemy wszystko, a świat leży u naszych stóp. Płyniemy na fali, los nam sprzyja, a w żyłam buzuje „Adrenalina”. Michał Szczygieł wspólnie z Liker$ Music, czyli Karolem Serek oraz Pawłem Wawrzeńczykiem stworzyli numer z przebojowym beatem i melodyjnym refrenem, który zostaje w głowie od pierwszych chwil. Nowemu singlowi towarzyszy wakacyjny klip, który powstał w światowej stolicy letnich imprez - na Ibizie. Premiera teledysku już 20 lipca o godzinie 12:00 na oficjalnym kanale YouTube artysty.

„Adrenalina” buzuje i zmusza do tańca. Sprawdź układ, który stworzyła @mamanaobrotach i nagraj swojego TikToka używając #buzujeadrenalina albo pokaż co daje Ci przypływ adrenaliny!