Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!

i

Autor: Materiały prasowe Michal Sienkowski Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!

Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!

2021-11-26 16:00

Michał Sieńkowski postanowił zwierzyć się słuchaczom i zaprezentować najnowszy singiel Netflix and Chill. To rozliczenie z przeszłością, a jednocześnie nowy rozdział w życiu Sieńkowskiego. Aktor znany jest z roli Berkowskiego w Nieprzygotowanych.

Michał Sieńkowski to młody i utalentowany wokalista, który stawia na nowe brzmienie. Artysta czuje się bardzo dobrze w utworze Netlix and Chill, ponieważ może nareszcie rozliczyć się z przeszłością i zwierzyć swoim słuchaczom, którzy do tej pory nie do końca wiedzieli co u niego słychać. Utwór nawiązuje do rozstania z byłą dziewczyną, ale nie jest to żadna forma dissu. U aktora z Nieprzygotowanych ostatnio wiele się dzieje. Sieńkowski tym singlem zapowiada również nadchodzący wielkimi krokami album.

Utwór Netflix and Chill jest dla mnie rodzajem spowiedzi z mojego jeszcze niedawnego życia. To rodzaj terapii, dzięki której pogodziłem się z wieloma rzeczami i mogłem ruszyć do przodu. Oddanie światu tego singla to dla mnie ogromny krok w przód, krok który mam nadzieje jest pierwszym krokiem do przodu, a nie ostatnim - kwituje Sieńkowski

Nad teledyskiem pracowała Maja Wacnik, którą mogliście oglądać na planie Nieprzygotowanych. Za zdjęcia i montaż tego nowatorskiego klipu odpowiada Adrian Idzikowski. Produkcją numeru zajął się Artur Gruszewski. Premiera Netflix and Chill już w piątek, 26 listopada 2021 roku, o godzinie 16:00 na kanale Michała Sieńkowskiego.

Kim jest Michał Sieńkowski?

Michał Sieńkowski to polski aktor urodzony w 1993 roku. Znany jest pierwszego serialu na YouTube Nieprzygotowani. Na swoim koncie ma także role między innymi w klipach Włodiego, Bezczela, Ady czy Arka Kłusowskiego. Występował także w Przyjaciółkach (Polsat), Pakcie (HBO). Uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.