Mata

i

Autor: materiały prasowe/cluepr Mata

MATA TOUR - Młody Matczak ogłasza wielką trasę koncertową! [DATY, BILETY, MIASTA]

2022-05-26 12:26

Nie ma chyba w kraju osoby, która nie znałaby Młodego Matczaka. Błyskotliwy autor 100 dni do matury, który w poszukiwaniu tożsamości przeobraził się na chwilę w Skute Bobo, na scenie wciąż zaskakuje. Teraz wyrusza w nowe tournee i wystąpi w aż 10 polskich miastach. Sprzedaż właśnie ruszyła w Going. i w Empikach w całej Polsce. Pamiętacie, jak w 2021 na Bemowie pod Matą zatrzęsła się ziemia? Jedno jest pewne - teraz też będzie się działo! A poprzeczkę postawił sobie wysoko.

Spis treści

  1. MATA TOUR - miasta, daty
  2. MATA TOUR - bilety

Mata ogłosił wielką trasę - ruszyła sprzedaż biletów. Od czasu debiutanckiego, 61-milionowego singla Patointeligencja z 2019 roku, Michał Matczak jest na ustach całej Polski. Kiedy rok później Mata rzucił popkulturze kontynuację dzieła, polemiczną Patoreakcję, fani byli zgodni: to nie gwiazda jednego hitu, a prawdziwe objawienie. Album ,,Młody Matczak” błyskawicznie pokrył się diamentem, a romantyczne puszczenie oka przez artystę w kawałku Kiss cam, zdobyło aż 73 mln odsłon w sieci. Jak przystało na Podryw roku, Matczak zatrząsł sercami fanów (i fanek) tak mocno, że w 2021 roku na Fryderykach odebrał dwie statuetki oraz 2 Bestsellery Empiku na gali w TVNie.

W ciągu 12 miesięcy cudowne dziecko show-bizu pokazało się fanom zaledwie na jednym koncercie - za to jakim! Widowisko na Bemowie z udziałem Żabsona i Quebo zgromadziło niemal 40 000 osób, a pierwszoligowi polscy raperzy wywołali tam istne trzęsienie ziemi. I to dosłownie, bo pracownicy Centrum Zarządzania Kryzysowego otrzymali zgłoszenie o drganiach pobliskich budynków. Sejsmolodzy lubią to.

MATA TOUR - miasta, daty

Wyczekiwany MATA TOUR to 10 niepowtarzalnych koncertów, które odbędą się w 10 różnych miejscowościach. Inauguracyjny event już 14 lipca w rodzinnym mieście Michała, Wrocławiu, a ostatni, poznański koncert przypadnie na początek października. Znakiem rozpoznawczym trasy będzie wyjątkowa oprawa audiowizualna i nietypowe lokacje, w których wystąpi raper. Znamy już konkretne miasta i daty występów:

MATA TOUR - DATY

i

Autor: materiały prasowe MATA TOUR - DATY

MATA TOUR - bilety

Organizatorem trasy MATA TOUR jest, jak zawsze w przypadku artystów ze stajni SMBu, SOLD OUT Agencja, a dystrybutorem biletów Going, który wraz z Empikiem ma wyłączność na sprzedaż biletów. Wejściówki można kupić wygodnie online lub w salonach sieci Empik w całej Polsce.- Produkcja planowanych wydarzeń będzie wyjątkowa. Wprowadzamy szereg niestandardowych rozwiązań, które na pewno zaskoczą fanów. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale na pewno to będzie wielkie show - komentuje Magdalena Dubrawska, CEO & Booking Manager, SOLD OUT Agencja.

Do najbliższego koncertu pozostało niecałe półtora miesiąca. A Warszawiak Roku 2019, laureat czterech Popkillerów i autor pierwszego polskiego utworu na liście Billboard nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Informacja dla osób niepełnoletnich:

- osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,

- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.

Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.pdf