GWIAZDY disco polo

Masters kiedyś i dziś. Tak zmienił się artysta od hitu "Żono moja"

2023-10-13 12:29

Masters to jeden z popularniejszych wokalistów disco polo, który od lat zachwyca publiczność swoimi piosenkami. Wszystko zaczęło się wiele lat temu od kawałka "Żono moja", gdy artysta miał uwaga... 17 lat. W naszej galerii prezentujemy Wam jego metamorfozę, która naprawdę robi wrażenie!

Masters to tak naprawdę Paweł Jasionowski, który od lat prężnie działa w branży disco polo. Muzyka w jego życiu jest od najmłodszych lat i nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej. Będąc dzieckiem uczył się gry na saksofonie, na fortepianie, a do tego pracował nad swoim wokalem. Ogromny rozgłos zyskał w wieku 17 lat, wydając piosenkę "Żono moja", która do dzisiaj chętnie grana jest na polskich weselach. Numer szybko został okrzyknięty hitem, a oficjalny klip który mu towarzyszy, wygenerował od 2008 roku na YouTube ponad 97 milionów wyświetleń! Masters cały czas koncertuje i tworzy nowości, które trafiają w serca słuchaczy. Piosenki o miłości, zakochaniu i życiu z jego ust są strzałem w 10-tkę!

Wywiad z Masters

Masters - metamorfoza artysty

Masters ma na swoim koncie także inne sukcesy. Artysta przez wiele lat zasiadał na jurorskim fotelu w programie "Disco star", a widzowie Polsatu mogli oglądać go w siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W galerii, którą znajdziecie na górze naszego artykułu, znajdziecie zdjęcia Mastersa sprzed lat, a także te teraźniejsze. Ale się zmienił! 

Nikt nie słucha, każdy zna. Dokończ piosenki disco polo

Pytanie 1 z 11
"Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje, bo ja kocham ..." (Żono moja)