Maryna Gąsienica-Daniel: kiedy startuje? O której godzinie i gdzie oglądać polską narciarkę alpejską?

i

Autor: AGENCJA SE/EAST NEWS Maryna Gąsienica-Daniel: kiedy startuje? O której godzinie i gdzie oglądać polską narciarkę alpejską?

Maryna Gąsienica-Daniel: kiedy startuje? O której godzinie i gdzie oglądać polską narciarkę alpejską?

2021-12-21 15:21

Maryna Gąśienica Daniel to polska narciarka alpejska, która w trakcie zawodów w dniu, 21 grudnia 2021 roku, zajęła szóste miejsce Courchevel. Kiedy następne konkursy z naszą reprezentantką? O której godzinie i gdzie oglądać Marynę Gąsienice-Daniel?

Maryna Gąsienica-Daniel: kiedy startuje? O której godzinie oglądać polską narciarkę alpejską? Kibice białego szaleństwa zacierają ręcę, ponieważ Maryna Gąsienica-Daniel odnosi sukcesy w swojej dyscyplinie sportowej jaką jest narciarstwo alpejskie. Oczy polskich fanów są skierowane właśnie na nią. Konkursy Pucharu Świata to bardzo ważne wydarzenie w tym sezonie, ale kulminacją będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W trakcie konkursu w Courchevel we Francji nasza reprezentantka zajęła szóstą lokatę. Fani narciarstwa już zastanawiają kiedy kolejny występ biało-czerwonej ekipy.

Jaka będzie zima 2022? Czy w 2022 roku będzie zima? [PROGNOZA]

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Maryna Gąsienica-Daniel: kiedy startuje?

Maryna Gąsienica Daniel po raz kolejny na stoku pojawi się we wtorek i w środę, 28 i 29 grudnia 2021 roku. Powalczy o kolejne punkty Pucharu Świata w slalomie gigancie kobiet tym razem w miejscowości Lienz w Austrii.

Maryna Gąsienica-Daniel: o której i gdzie oglądać?

Konkursu Pucharu Świata, w których występuje Maryna Gąsienica-Daniel możecie oglądać na antenie Eurosport, a także online na platformie player.pl. Transmisja zaplanowana jest na godzinę 17:45.