MaRina zachwyca balladą niczym z bajki Disneya. W blasku śpiewa o Wojtku Szczęsnym!

i

Autor: AKPA, YouTube/MaRina (piosenka W Blasku) MaRina zachwyca balladą niczym z bajki Disneya. "W blasku" śpiewa o Wojtku Szczęsnym!

MaRina zachwyca balladą niczym z bajki Disneya. "W Blasku" śpiewa o Wojtku Szczęsnym!

2023-06-13 9:42

Takiej MaRiny jeszcze nie widzieliście i nie słyszeliście! Piosenkarka pokazała się słuchaczom w nowym wydaniu. Tym razem postawiła na miłosną balladę, którą zadedykowała swojemu mężowi - Wojtkowi Szczęsnemu. Numer brzmi jak piosenka z bajki Disneya, a w tle możemy usłyszeć chór Sound'n'Grace. Posłuchajcie sami!

MaRina z muzyczną nowością czaruje słuchaczy - nic dziwnego, w końcu numer brzmi jak miłosna ballada rodem z bajki Disneya! Marina Łuczenko-Szczęsna od wielu lat gości na polskiej scenie muzycznej. Nie raz mogliśmy słuchać jej piosenek, które śpiewała solo lub w duecie z innymi wykonawcami. Artystka ma na swoim koncie współpracę ze Smolastym przy utworze "Skandal #Odbijam", a także z Young Igi przy kawałku "Nigdy Więcej". Teraz MaRina postanowiła pokazać się wszystkim w całkiem innym wydaniu, niż dotychczas, dlatego postawiła na miłosną balladę! Piosenka nosi tytuł "W Blasku" i dedykowana jest Wojtkowi Szczęsnemu, który od siedmiu lat jest mężem artystki.

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

MaRina - W Blasku

MaRina po raz pierwszy zaśpiewała piosenkę "W Blasku", pierwszego dnia Festiwalu w Opolu. To właśnie tam wyszła na scenę w bajkowej, żółtej sukience niczym Bella z bajki Piękna i Bestia, a obok towarzyszył jej chór Sound'n'Grace, który współpracował z artystką nad jej muzyczną nowością. Oficjalna premiera numeru, jak i teledysku odbyła się w poniedziałkowy wieczór 12 czerwca w Fabryce Norblina w Warszawie. Radio SuperNova było na miejscu i przysięgamy - zadziała się tam prawdziwa magia. Premiera odbyła się w sposób kameralny, jednak z ogromnym przytupem! Teledysk został pokazany na wielkim ekranie aż dwa razy, a następnie MaRina zaśpiewała na żywo swoją nowość "W Blasku" i oczarowała wszystkich!

Na miejscu był także jej prawie 5-letni syn Liam i mąż Wojtek Szczęsny, który po pierwszym treningu z Reprezentacją Polski, przyszedł na premierę swojej ukochanej. To właśnie jemu MaRina zadedykowała najnowszą piosenkę, nie tylko ze względu na ich miłość ale także 10. rocznicę ich pierwszej randki - na której piłkarz powiedział jej wprost:

- Słuchaj, Ty jeszcze tego nie wiesz, ale będziesz moją żoną!

Poniżej możecie zobaczyć komentarze internautów o nowej piosence, a także posłuchać muzycznej nowości. Uwaga - od teledysku ciężko oderwać wzrok!

- Ale magiaa🔥 w tym teledysku zagrało wszystko tak jak powinno 😍 te emocjeee❤️

- Piękny bajkowy teledysk. Mega piosenka. Co za głos. Jestem pod wrażeniem.🌹❤❤

- Dziewczyno idź w tym kierunku 🤟😦 cały potencjał ukazany... fenomenalne, piękne , magiczne wykonanie ! Brawoo❤

ZOBACZ TAKŻE: Nie milkną echa o stylizacji Roxie Węgiel w Opolu. Wyglądała jak milion dolarów!

Sonda
Podoba Ci się nowa piosenka MaRiny - W Blasku?