Marien - Szybkie Pytania

i

Autor: Radio SuperNova Marien - Szybkie Pytania

Marien gościem Szybkich Pytań. Kogo lubi bardziej - Roxie Węgiel czy Viki Gabor? WIDEO

2022-05-30 10:57

Marien to wokalistka młodego pokolenia, o której z dnia na dzień dowiaduje się coraz więcej osób. Wszystko przez jej najnowszą piosenkę, która nosi tytuł Sama. Zastanawialiście się kiedykolwiek jakie tajemnice skrywa 17-latka? My już to wiemy, ponieważ odkryła karty w specjalnym odcinku Szybkich Pytań. Przekonajcie się sami oglądając WIDEO zamieszczone poniżej!

Marien to nowa gwiazda, o której z dnia na dzień zaczyna być coraz głośniej. To wszystko przez jej występy na Wakacyjnej Trasie Dwójki, gdzie widzowie mogli poznać ją dzięki piosence Dwa metry do gwiazd. Niedawno artystka zrobiła kolejny krok w swojej karierze i zaprezentowała wszystkim najnowszy singiel zatytułowany Sama. Warto również wiedzieć, że choć ma 17 lat, to na jej koncie gromadzi się wiele sukcesów. Jednym z nich jest współpraca ze znanym muzykiem Romualdem Lipką, który napisał dla niej kilka utworów, w tym piosenkę Nie zapomnę, która został oficjalnie wydany.

Mamy dla Was niespodziankę! Zdolna i utalentowana Marien jest gościem kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Przed naszymi kamerami odpowiedziała na niebanalne pytania, dzięki czemu możecie poznać ją bliżej, ale także dowiedzieć się o jej największych marzeniach i sekretach.

  • jaka była najdroższa rzecz którą sobie kupiła?
  • bardziej woli Roxie Węgiel czy Viki Gabor?
  • jakie zwierzę ją przeraża?
  • jak daleko jest do gwiazd?
  • co robi jak jest sama?

 Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w wideo poniżej. Tego nie można przegapić!

Szybkie pytania - Marien