Margaret

i

Autor: AKPA

WYPROWADZKA

Margaret pakuje walizki i wyprowadza się z Polski. Znamy powód

2023-09-26 12:44

Fani Margaret nie będą zachwyceni. Wokalistka ucieka z Polski i ma ku temu ważny powód. Okazuje się jednak, że nie jest to przeprowadzka na stałe. Sprawdźcie dlaczego wokalistka postanowiła spakować walizki i opuścić nasz kraj.

Margaret to polska piosenkarka, która z wykształcenia jest projektantką mody. Zadebiutowała na rynku fonograficznym dziesięć lat temu, wydając w 2013 roku mini album All I Need. EP-ka promowana była przez singel "Thank You Very Much", który stał się popularny nie tylko w Polsce, ale także w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Oficjalny teledysk do piosenki wygenerował ponad 9,3 miliona odsłon na samym YouTubie. Mijały kolejne lata, a artystka osiągała kolejne spektakularne sukcesy. Zasiadała w roli trenerki na fotelu The Voice of Poland, otrzymała wiele statuetek, wydała wiele hitów, a nawet zasiadła w jury finału krajowych eliminacji do 14. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dziś Margaret jest nie tylko piosenkarką, ale także od 2020 roku właścicielką wytwórni płytowej Gaja Hornby Records. 

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Margaret chce wyjechać z Polski

Wielkimi krokami zbliżają się wybory, jednak to nie dlatego Margaret chce wyjechać z Polski. Jej decyzja dotycząca opuszczenia kraju nie jest spowodowana polityką, lecz... pogodą. Margaret w wywiadzie dla Radia Zet powiedziała, że gdy jest ciepło lepiej funkcjonuje i chce uciec przed jesienną chandrą. Według niej słońce pomaga uniknąć jej złego samopoczucia, dlatego na czas ponurych i zimnych dni w naszym kraju, chciałaby przeprowadzić się tam, gdzie jest ciepło i słonecznie. Margaret wybrała Hiszpanię, która od lat była spełnieniem jej marzeń. 

Jestem straszną meteopatką. Mam coroczną depresję związaną z pogodą. Nic nie działa na to, oprócz słońca właśnie. W tym roku postanowiłam, że sprawdzę tę teorię. Spełniam swoje marzenie, czyli wyprowadzam się na chwilę do Hiszpanii. Na jesień i zimę, żeby pokąpać się jeszcze w słońcu - powiedziała Margaret.

Margaret dba o swoje zdrowie psychiczne, dlatego nic dziwnego że zdecydowała się na przeprowadzkę. Przypomnijmy, że artystka kilka lat temu zmagała się z depresją i wie, ile wysiłku i walki kosztował ją powrót do zdrowia.

Sonda
Podoba ci się styl ubierania Margaret?