Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tak będzie wyglądać ślub Roksany Węgiel. Gwiazda zdradziła szczegóły

2023-09-26 12:30

W maju 2023 roku Polskę obiegła informacja, że Roksana Węgiel przyjęła zaręczynowy pierścionek od swojego ukochanego. Kevin Mglej oświadczył się 18-latce, jednak para od razu nie pochwaliła się tym w sieci. Zakochani powoli planują ślub, a na jaw wychodzą ciekawostki. Zastanawiacie się jak będzie wyglądać uroczystość? Odpowiadamy!

Roksana Węgiel od najmłodszych lat występuje na scenie, a odkąd pojawiła się w The Voice Kids, jej życie i karierę śledzi każdy. Jakiś czas temu artystka potwierdziła doniesienia, że przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego Kevina Mgleja. Para nie pochwaliła się radosną nowiną od razu, a to dlatego, że chcieli w spokoju, bez mediów i fanów, nacieszyć się nowym rozdziałem w swoim życiu. Jak to podczas zaręczyn bywa, gdy tylko pojawia się pierścionek wiele par planuje ślub. W przypadku Roxie Węgiel nie jest inaczej, o czym wielokrotnie przyznała udzielając wywiadów. Mimo iż po ujawnieniu oświadczyn spadła na nią fala krytyki i nieprzychylnych komentarzy od hejterów, a nawet wróżka, która rzekomo przewidziała rozstanie pary, Roxie się tym nie przejmuje i planuje uroczystość zaślubin.

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar

Ślub Roksany Węgiel - jak będzie wyglądać?

Wiele osób zastanawia się jak będzie wyglądać ślub Roksany Węgiel. Nie da się ukryć, że będzie to bardzo wyczekiwane wydarzenie wśród mediów, ale przede wszystkim wśród fanów piosenkarki. W jednym z wywiadów 18-latka wyznała, że razem z ukochanym poczynili pierwsze kroki ku przygotowaniom do ślubu. Będzie huczna impreza z udziałem fotoreporterów i zaprzyjaźnionych gwiazd? Nic z tego! Roxie w rozmowie z dziennikarzem Party wyznała, że uroczystość będzie miała całkiem inny charakter:

- Planujemy. Zbieramy inspiracje. Działam. Marzy mi się, żeby to był taki nasz dzień, totalnie nasz. Miejsce jest ważne. (...) Chcemy zrobić wszystko po swojemu. Nie chcę medialnie tego roztrząsać. Pochwalić się? Ok, ale nie chcę wszystkich zapraszać do szczegółów.

Roksana Węgiel jest osobą bardzo wierzącą, dlatego nic dziwnego, że chce przeżyć ten dzień w gronie najbliższych i w spokoju. Jak widać, para zamierza zrobić wszystko po swojemu, bez mediów, tłumów gości i wścibskich fotoreporterów.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak. Artystka ma się w nim znaleźć

Listen on Spreaker.